Ünlülerin Makyaj Sırları

08.01.2021
410
Ünlülerin Makyaj Sırları

Şüphesiz televizyon ve sinemadan gördüğümüz kusursuz güzellikte ki ünlülerinde kusurları var ancak onların kusurlarını kapatacak profesyonel makyaj uzmanlarında var. O neden ile kendinizi ünlülerle kıyaslamaktan vazgeçin ve güzelliğinizin farkına varın.

Kusursuz makyajın sırlarına gelince ilk adım fondöten, fondöteninizin markası ve tonu kadar önemli olan bir şey daha varsa oda sürümüdür. Fondöten her noktaya aynı şekilde uygulanmaz öncelikle burnunuzu küçük göstermek için fondöteni fırça ile dik şekilde uygulayın. Gözaltlarınıza az şekilde parmak uçlarınızla fondöten sürün, yanak bölgesine yine fırça ile yukarı doğru yuvarlaklar çizerek yayın. T bölgesine ise yine fırça ile yatay şekilde fondöten uygulayın.

İkinci adım ise far öncesi göz kapağı üzerine uygulanacak astar. Göz üstünüze uygulayacağınız astar niteliğinde ten renginde bir far seçtiğiniz rengin daha güzel görünmesine hem de uzun süre kalmasına neden olacaktır.

Son olarak rimel eğer takma kirpik kullanmıyorsanız. Rimel kullanımını artırmalısınız. Çünkü güzel gözler için rimel şarttır. Rimeli kirpik diplerinden çok uçlarına sürerseniz daha dolgun ve uzun görünecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.