FOREO SERUM SÉRUM SERUM ne işe fayda? FOREO SERUM SÉRUM SERUM nasıl kullanılır?

FOREO markalı renk mikro kapsüllü gençlik kollayıcı serum, ultra nemlendirici hyalüronik asit ve skualen üzere antioksidan bakımından varlıklı bileşenli mucizevi bir bakım eseriyle tanışmak ister misiniz? SERUM SÉRUM SERUM, cildinizin günlük gerilime karşı dirençli kalmasına yardımcı oluyor. Pekala FOREO SERUM SERUM SERUM nasıl kullanılır? Gelin birlikte inceleyelim:

25.04.2023
138
FOREO SERUM SÉRUM SERUM ne işe fayda? FOREO SERUM SÉRUM SERUM nasıl kullanılır?

FOREO markalı renk mikro kapsüllü gençlik hami serum, ultra nemlendirici hyalüronik asit ve skualen üzere antioksidan bakımından varlıklı bileşenli mucizevi bir bakım eseriyle tanışmak ister misiniz? SERUM SÉRUM SERUM, cildinizin günlük gerilime karşı dirençli kalmasına yardımcı oluyor. Pekala FOREO SERUM SERUM SERUM nasıl kullanılır? Gelin birlikte inceleyelim:

FOREO SERUM SÉRUM SERUM, cildinizin sevdiği her şeyle doludur. Hafif formülü ile nemlendirici, sıkılaştırıcı ve yenileyicidir. Ultra nemlendirici ve hyalüronik asit ve skualen üzere antioksidan bakımından varlıklı bileşenli SERUM SÉRUM SERUM, cildinizin günlük gerilime karşı dirençli kalmasına yardımcı olur. Mikro kapsülleri ayrıyeten cildi besleyen formülü cildin en düzgün çalıştığı daha derin katmanlarına itmeye yardımcı olur.

FOREO SERUM SERUM SERUM

FOREO SERUM SERUM SERUM YARARLARI NELERDİR?

– Mikro kapsüller gençlik kollayıcı antioksidanların cildini en yeterli halde besleyecek cilt katmanlarına emilimini sağlar.
– Mikro kapsüller içindeki skualeni korur ve cildi pürüzsüzleştiren bileşenlerin daha derine tesir etmesini sağlar, böylelikle cildinde emilimi artar ve daha verimli olur.
– Skualenin antioksidan gücü cildine sağlıklı ve genç bir görünüm kazandırır.
– Hyalüronik asit bazlı formül sana daha yumuşak, pürüzsüz ve muhteşem nemli bir cilt kazandırmak için nemi hapseder.
– Çok hafif olan bu serum cilde ziyan verdiği bilinen özgür radikallerle savaşır.
– Skualen içerikli mikro kapsüller yağ üretimini dengelemeye, cildini muhafazaya ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.
– Ultra hafif formülü LUNA 3 ‘ün sıkılaştırıcı masaj modu için harikadır, cildin üzerinde yavaşça kaymasına ve serumun verimliliğinin artmasına yardımcı olur.

FOREO SERUM SERUM SERUM

FOREO SERUM SERUM SERUM NASIL KULLANILIR?

  • 1) Cildini temizle ve kurulayın.
  • 2) 1-2 pompa serumu yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize dairesel hareketlerle uygulayın.
  • 3) Serumun en güzel biçimde tesir etmesi için mikro kapsülleri cildinde büsbütün kaybolana kadar sürmeye devam edin.

– Sıkılaştırıcı masaj fonksiyonuna sahip bir FOREO eseri ile kullanmak için, sıkılaştırıcı masaj bakımınıza başlamadan evvel yüzüne yahut boynuna ince bir katman serum uygulayın.
– Daha sonra en sevdiğiniz nemlendirici ya da kremi kullanın. Sabah, akşam yahut cildiniz ne vakit neme muhtaçlık duyarsa tekrarlayın.

FOREO SERUM SERUM SERUM FİYATI NEDİR?

SERUM SÉRUM SERUM Ultra nemlendirici ve antioksidan bakımından varlıklı aktüel fiyatı 1.299 TL’dir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.