Kadınlarda Saç Rengi Modası

08.01.2021
414
Kadınlarda Saç Rengi Modası

Son yıllarda özellikle orta yaş kadınlarda mor, çilek kızılı, mavi gibi aykırı renk kullanımı yaygınlaştı. Bunun yanı sıra özellikle genç kadınlarda saçlarının belli bölümlerinin rengini farklı yapma modası başladı.

Peki, bu yıl hangi renler moda, bu yıl geçen yıldan kalma özellikle bakır kızılı, soğan kabuğu ve çikolata kahve gibi renklerin yanı sıra kahve üzeri sarı ombre en çok kullanılan saç renkleri oldu. Tüm bunların yanı sıra tek saç rengi üzerine uygulanan mavi, yeşil ve mor gibi canlı renkler özellikle orta yaşlı kadınlara dinamik ve hoş bir hava katıyor.

Eğer esmer bir teniniz varsa bu yıl seçim yapacağınız en güzel saç modeli ve rengi saç renginizin bir açık tonu renk ile ombre yaptırmak olacaktır. Öte yandan açık tenli iseniz son dönemde Kiralık Aşk dizisi defne karakterinin doğal rengi olan bakır kızılı seçebilirsiniz. Özellikle aşırı kısa saçlı kadınların kullana bileceği gri saç rengi ise yine bu yıl oldukça ilgi görüyor. Gri kısa saçlar kadınların yaşının olmadığını gözler önüne seriyor.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.