Kıvanç Tatlıtuğ boşanma tezlerine açıklık getirdi!

Evliliğinde kriz olduğu argüman edilen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ‘ayrılık’ haberleri hakkında sessizliğini bozdu. “Evde de sette de keyifler çok yerinde.” diyen ünlü oyuncu, söylentilerin palavra olduğunu söz etti.

04.04.2023
109

Evliliğinde kriz olduğu sav edilen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ‘ayrılık’ haberleri hakkında sessizliğini bozdu. “Evde de sette de keyifler çok yerinde.” diyen ünlü oyuncu, söylentilerin palavra olduğunu söz etti.

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Aile’deki başarılı performansıyla göz dolduran Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinin eşi Başak Dizer ile ortasını açtığı argüman edilmişti. Dizideki kimi sahnelerden rahatsız olan Dizer’in bu bahiste ünlü oyuncuyu kesin bir lisanla uyardığı magazin gündemini sallarken Tatlıtuğ’dan beklenen açıklama geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi

İddiaların gerçek dışı olduğunu belirten ünlü oyuncu “Evde de sette de keyifler çok yerinde. Kâale bile almıyoruz” diyerek söylenenleri yalanladı. Keyifli evliliğiyle gündeme gelen ünlü oyuncunun açıklamaları hayranlarının içine su serpti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun fecî vefatıyla feryat etti!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.