22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler vefat haberini duyurdu!

22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler vefat haberini toplumsal medya hesabı üzerinden duyurdu. Bayrama buruk geçiren oyuncu Zülal Güler, “Ben bugün canımı, canımın en içini kaybettim” dedi.

24.04.2023
314

22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler mevt haberini toplumsal medya hesabı üzerinden duyurdu. Bayrama buruk geçiren oyuncu Zülal Güler, “Ben bugün canımı, canımın en içini kaybettim” dedi.

2013 yılında rol aldığı Çınar dizisi ile oyunculuk mesleğine başlayan 22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler, yaşadığı acı kaybı sevenleri ile paylaştı. Anne acısı ile sarsılan genç oyuncunun paylaşımından sonra toplumsal medya hesabı üzerinden birçok takviye iletileri geldi.

Sude Zülal Güler VE ANNESİ

İsimsizler, Harika Yüzyıl Kösem üzere dev projelerde yer alan ve son olarak Tozlu Yaka dizisi ile ekranlara gelen ünlü oyuncu, annesinin mevt haberi ile bayramı buruk geçirdi. Toplumsal medya hesabında yazdığı yazıyla herkesi duygulandıran Güler, “Sana nasıl veda edilir bilmiyorum.” dedi.

Sude Zülal GülerİN ANNESİ

“SENİ ALLAH’A EMANET ETTİK”

Sude Zülal Güler “Benim bebeğim, benim hoş kalplim, benim hoş annem, en güzel arkadaşım, sana nasıl veda edilir bilmiyorum, lakin bunun bir veda olmadığını da biliyorum, sana o kadar çok şey söylemek istiyorum ki, dünyanın en güzel annesi… Seni çok seviyorum, en çok da senin için her şeyin çok hoş olacağına kelam veriyorum. Artık çok hoş bir yerdesin, seni hoş Allah’ıma emanet ettik, cennetinde huzur bul annem” kelamlarını Instagram hesabından paylaştı.

CENAZE AYRINTILARINI PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu annesinin cenaze ayrıntılarını toplumsal medya hesabı üzerinden duyurdu. Güler’in annesinin cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeniköy Yeni Camii’nden kalkacak, Yeniköy aile kabristanlığına defnedilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Tesettüre giren popstar yarışmacısı Hasret Osma’dan eli öpülesi hareket! Anne ve babasını…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.