Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

Anneler Gününün gelişiyle annelerimizin yardımına koşacak birbirinden hoş ikramlarla onların yüzünü güldürebiliriz. Hayat kalitesini yükseltecek ve ufak dokunuşlarla konforlu hissettirecek en özel armağan tekliflerini sizler için bir ortaya getirdik. Pekala Anneler Günü’nde ne armağan alınır? Foreo Bear ne işe fayda? Anneler Günü armağanları nelerdir? İşte ayrıntılar…

04.05.2023
103

Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

Anneler Gününün gelişiyle annelerimizin yardımına koşacak birbirinden hoş armağanlarla onların yüzünü güldürebiliriz. Hayat kalitesini yükseltecek ve ufak dokunuşlarla konforlu hissettirecek en özel ikram tekliflerini sizler için bir ortaya getirdik. Pekala Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Foreo Bear ne işe fayda? Anneler Günü armağanları nelerdir? İşte ayrıntılar…

Hayatımızın en kıymetli anlarının mimarı olan annelerimiz, doğduğumuz andan itibaren ellerimizi sıkı sıkıya tutarak kalplerindeki sonsuz sevgiyle bizlere kucak açıyor. Kaç yaşında ve nerede olursak olalım her mutluluğumuz, her acımız ve tahminen de her heyecanımızda aklımıza gelen birinci isim olan annelerimiz her şeyin en hoşunu hak ediyor. Bilhassa anneler gününün gelişiyle siz de annelerinizi memnun etmek isterseniz hakikat yerdesiniz demektir! İkram denildiğinde birden fazla kişinin aklına parfüm, şal, elbise ya da ayakkabı üzere seçenekler gelse de günün birçoklarını meskeni derleyip toparlamak için uğraşan annelerimize konfor sunacak manalı ikramlar alabiliriz. Gelin, anneler gününde annelerin yüzünü güldürecek en hoş teknolojik armağan teklifleri…

ANNELER GÜNÜ’NDE NE ALINIR? ANNELER GÜNÜ ARMAĞAN ÖNERİLERİ

 • MUTFAKLARDA KURTARICI ÇÖZÜMLER

Son periyotlarda birçok bayanın gözdesi haline gelen airfryer, lezzetten ödün vermeden çok az yağ hatta büsbütün yağsız bir halde yemek yapmaya imkan tanıyor. Bilhassa koku ya da sıçrayan yağ üzere sıkıntıları yok ederek kızartma yapmayı sağlayan airfyer, sadece yemek değil kek üzere tatlıların üretiminde da pratik tahliller sunuyor. Günümüzün büyük bir çoğunluğunu mutfaklarda geçirdiğimizi göz önüne alırsak annelerimizi keyifli etmenin anahtarının airfyerlarda zımnî diyebiliriz. Pekala lakin hangi markaya baht vermeliyim, diyorsanız size teklifimiz Philips markasına ilişkin olan Premium XXL modeli olacaktır. Minimum yağ ile azamî lezzet sunan bu eser, hem işlevsel özellikleri hem de dizaynıyla dikkat çekiyor.

Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

PHİLİPS PREMİUM AİRFRYER XXL

PHİLİPS PREMİUM AİRFRYER XXL
5.739 TL

 • GÜÇ: 2225 WATT
 • SEPET KAPASİTESİ: 1,4 KG
 • SICAK TUTMA DÜĞMESİ: EVET (30 DAKİKAYA KADAR SICAK TUTAR)
 • PROGRAMLAR: 5 ÖN AYAR

 • GÜZELLİĞİNİZİ SAKLAMAYIN!

Annelerimiz bizi herkesten, her şeyden ve hatta kimi vakit kendinden bile daha fazla düşünür. Meğer ki bunu yaparken kendine bakmayı ve güzel hissetmeyi bile unutabilir. Şayet siz de annenizin hoşluğuna hoşluk katacak eşsiz bir eser arayışındaysanız son periyotların parlayan yıldızı haline gelen Foreo markasına ilişkin Bear isimli aygıt ile yaşlanma aykırısı bakımı bir üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

Foreo Bear

Cilt yapısını daha gergin, esnek ve genç bir formda tutan bu cihaz Microcurrent (mikro akım) küreleri aracılığıyla kısa bir sürede kolajen üretimine, elastin tamirine ve yüzün sıkılaşmasına imkan tanıyor. Hoşluk merkezlerinde harcanan onlarca saat ve parayı geride bırakmayı hedefleyen bu eser tıpkı vakitte kalıcı bir tesirle kusursuz bir görünüm sunmaya da yardımcı oluyor. Pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cildin sırrı haline gelen bu eser, Konutta klinik yüz sıkılaştırma terapisi fırsatıyla her bayanı olduğu üzere annenizi de çok memnun edebilir.

Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

Foreo Serum Serum Serum

UFAK BİR NOT: Harika bir cilt için bu eseri FOREO’nun SERUM SERUM SERUM’u ile birlikte kullanırsanız çarpıcı bir bakış açısı yakalayabilirsiniz.

FOREO BEAR AKILLI MİCROCURRENT YÜZ SIKILAŞTIRMA AYGITI ( 2 x SERUM SÉRUM SERUM 30 ml)
7.299 TL

 • USB İLE ŞARJ EDİLİP TEK ŞARJLA 90 KEZE KADAR KULLANILABİLİR
 • %100 SU GEÇİRMEZ VE KOLAY TEMİZLEME
 • SADECE 1 HAFTADA KIRIŞIKLIK, İNCE ÇİZGİLERİ YOK EDER

 • KOLAY VE TESİRLİ TEMİZLİK

Üstün emiş gücü, hafif olması, hareket kısıtlamayı önlemesi ve güç tasarrufuyla mesken paklığını kolay ve hatta eğlenceli bir hale dönüştüren Dyson süpürgeler, tahminen de anneniz için en özel armağanlardan biri olabilir. Birçok modeli bulunan Dyson süpürgeler ortasında en dikkat çeken ise ışık özelliği sayesinde V15 oluyor. Zeminler, ulaşılması güç yerler ve yataklar için güçlü paklık sunan Dyson V15, sahip olduğu avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Şayet annenize konfor ikram etmek istiyorsanız kesinlikle bu süpürgeye göz atmalısınız.

Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

Dyson V15

DYSON V15 SÜPÜRGE
16.999,00 TL

 • EMİŞ GÜCÜ: 230 WATT
 • TOZ KAPASİTESİ: 0.75 LİTRE
 • AĞIRLIK: 3 KG
 • 60 DAKİKAYA KADAR AZALMAYAN GÜÇ PERFORMANSI
 • ŞARJ MÜDDETİ: 4.5 SAAT
 • 3 FARKLI GÜÇ MODU: AKILLI AUTO MOD, EDO MOD VE BOOST MOD

 • SÜPÜRGE DEYİP GEÇMEYİN!

Süpürge denildiğinde son periyotların en çok konuşulan süpürgelerinden biri de elbette “robot süpürge”. Şayet annem hiç yorulmadan konut tertemiz olsun, diyorsanız robot süpürge tam da aradığınız şey olabilir. Farklı güç, boyut, performans ve dizaynda yer alan robot süpürgeler ortasından size tavsiyemiz Xiaomi mi Robot Vacuum olacaktır. Yorulmak sözünü rafa kaldıran bu robot süpürge, üstün temizleme performansıyla annenizin vazgeçilmezi haline gelebilir.

Anneler Günü’nde ne ikram alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik ikram teklifleri

XİAOMİ Mİ ROBOT VACUUM AKILLI ROBOT SÜPÜRGE

XİAOMİ Mİ ROBOT VACUUM AKILLI ROBOT SÜPÜRGE
10.695,00 TL

 • TOZ KAPASİTESİ: 0.45 TL
 • ŞARJ MÜHLETİ: 2.5 SATT
 • KULLANIM ALANI: DÜZ ZEMİN
 • ÇALIŞMA MÜDDETİ: 150 DK
 • ÇALIŞMA MODU SAYISI: 3
ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.