Ayşegül Yıldız’dan bomba itiraf! İbrahim Tatlıses ile evlenme nedenini birinci kere açıkladı

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, konuk olduğu “Pembe Masa” programında evliliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, konuk olduğu “Pembe Masa” programında evliliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2011 ve 2013 yılları ortasında ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile evli kalan Ayşegül Yıldız, evliliğini noktalama kararı alsa da Tatlıses ile kızları için dostça görüşmeye devam ediyor. Ünlü sanatkardan daima övgülerle bahseden Yıldız, geçtiğimiz günlerde Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu ‘Pembe Masa’ programına konuk oldu.

Pembe Masa programı

Kendisinden 29 yaş büyük eski eşi hakkında açıklamalarda bulunan Yıldız, İbrahim Tatlıses ile 16 yaşındayken tanıştığını ve 19 yaşında ilgilerinin başladığını anlattı. Ailesinde yaşadığı eksikliğin bu evliliğe alt yapı hazırladığını lisana getiren Yıldız, “Çok küçük yaşta babamı kaybettim, tahminen de babama bu kadar düşkün olduğum için hayatımdaki boşluğu İbrahim beyefendi ile doldurmak istedim babam hayatta olsa muhtemelen bu türlü bir alakam olmazdı” diyerek şaşırtan itirafta bulundu. 

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sevda Türküsev’den depremzede seçmeni amaç alanlara sert çıkış! İnsanların acısında tepinmeyin

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.