Cengiz Kurtoğlu’ndan polemik oluşturacak sözler! Oyuncuların boşanması hakkında…

Arabesk müziğinin başarılı isimlerinden Cengiz Kurtoğlu, evlilik hakkında konuştu. 1979 yılında dünyaevine girdiği Fatma Kurtoğlu ile keyifli bir evlilik sürdüren sanatçı, “Oyuncular daha çok boşanıyor” dedi.

29.04.2023
116

Arabesk müziğinin başarılı isimlerinden Cengiz Kurtoğlu, evlilik hakkında konuştu. 1979 yılında dünyaevine girdiği Fatma Kurtoğlu ile memnun bir evlilik sürdüren sanatçı, “Oyuncular daha çok boşanıyor” dedi.

Taverna müziğinin usta isimlerinden Cengiz Kurtoğlu, Tüyap Yapı Fuarı’ndan muhabirlerin sorularını yanıtladı. usta sanatçı, “Devir çok değişti” diyerek Oyuncu çiftlerin evlendikten kısa müddet sonra boşanmalarına değindi.

Cengiz Kurtoğlu

POLEMİK OLUŞTURACAK SÖZLER!

Fatma Kurtoğlu ile 44 yıldır keyifli bir evlilik sürdüren usta sanatçı,  “Son periyotla oyuncu ve sanatkarların evlilikleri çok uzun sürmüyor. Sizin tavsiyeniz var mı?” sorusuna şu karşılığı verdi:

Ses sanatçılarında bu türlü bir şey yok. Sinema sanatçılarında daha çok boşanma var. Evvelce derdik ki, bu türlü tanınan müziği başaramayanlara ‘Meltem rüzgarı üzere, pazartesinden pazartesiye varlar’ diye. Onun üzere oldu. Pazartesi tanışıp pazartesi ayrılıyorlar. Annelerine babalarına sorsunlar bir.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Kurtoğlu’nun kelamları üzerine yakın vakitte boşanma kararı alan oyuncu Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir akıllara geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Oktay Kaynarca kendi işini kendi gördü: Dublör kullanmadı 30 metreden atladı!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.