Oyuncu Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu’dan sevindiren haber!

Toplumsal medyada paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu birlikteliklerini evlilik yoluyla taçlandırıldığı öğrenildi. “Yuva kurmak istiyorum” dediği söylenilen Gürbüz, İsmail Hacıoğlu ile yaz sonunda evleneceği ileri sürüldü.

23.04.2023
109

Sosyal medyada paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu birlikteliklerini evlilik yoluyla taçlandırıldığı öğrenildi. “Yuva kurmak istiyorum” dediği söylenilen Gürbüz, İsmail Hacıoğlu ile yaz sonunda evleneceği ileri sürüldü.

Birliktelikleri ile sık sık magazin gündemine düşen Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu, toplumsal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla hayranlarının ilgi odağı oluyor. Alakalarının birinci yıllarını kutlayan çiftten keyifli haber geldi. İsmail Hacıoğlu ile nikah masasına oturacağı tez edilen Gürbüz’ün “Yuva kurmak istiyorum” dediği ileri sürüldü.

Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu

ASLIHAN GÜRBÜZ VE İSMAİL HACIOĞLU EVLENİYOR

Gönlünü güzel oyuncuya kaptıran Aslıhan Gürbüz, yaz sonunda İsmail Hacıoğlu ile evleneceği ileri sürüldü. Gürbüz ile uzun bir ortadan sonra memnunluğu yakalayan başarılı oyuncu Hacıoğlu’na gözler çevrildi. Son olarak birlikte çekildikleri siyah beyaz fotoğrafla ünlü çiftin evlilik yolunda oldukları sinyallerini verdi.

Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLCEK GÖRÜNTÜ;

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.