Seksenler dizisinin yıldızı Hasret Balcı MHP’den milletvekili adayı oldu! Kürsüden birinci poz geldi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Muğla milletvekili adayları açıklandı. TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinde rol alan Hasret Balcı’nın genel seçimlerde MHP’den Muğla 1’inci sıra milletvekili adayı olduğu öğrenildi.

08.04.2023
203

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Muğla milletvekili adayları açıklandı. TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinde rol alan Hasret Balcı’nın genel seçimlerde MHP’den Muğla 1’inci sıra milletvekili adayı olduğu öğrenildi.

Milletvekili adayı olan ünlü isimlerin ortasına biri daha eklendi. TRT 1’de Seksenler dizisinde rol alan Hasret Balcı’nın da Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) milletvekili adayı olduğu öğrenildi.  ‘Yıldız’ karakteriyle tanınan Hasret Balcı, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) 28. Periyot Muğla 1’inci sıradan milletvekili adayı gösterildi.

Özlem Balcı MHP kürsülerinde

MHP KÜRSÜLERİNDEN POZ VERDİ

Ünlü oyuncunun vekil adayı olmasına ait çıkan haberlerden sonra Balcı’nın MHP kürsülerinden poz paylaşması takipçilerinin ağır ilgisini gördü. Balcı tıpkı vakitte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Lideri Devlet Bahçeli ile de tıpkı karede yer aldı.

Özlem Balcı

ÖZLEM BALCI KİMDİR?

 • Özlem Balcı, aslen Seydikemer doğumlu. Muğla bölgesindeki çok sayıda mahallî radyo ve televizyonda spikerlik yapan Balcı, pek çok üretimde rol aldı.
   
 • 2006 yılında ‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Makbule’ karakteriyle televizyona adım attı. 2007-2008 yıllarında ‘Doktorlar’ dizisinde ‘Aslı’ karakterini canlandırdı.
   
 • Aynı yıl ‘Annem’ dizisinde ‘İstanbul’, ‘Dudaktan Kalbe’ dizisinde ‘İnci’, ‘Hepsi1’ dizisinde ise ‘Özlem’ karakterine hayat verdi.
   
 • 2010 yılında ‘Umut Yolcuları’ isimli dizide ‘Deniz’ karakterini, 2011 yılında ‘Canan’ dizisinde ise ‘Elif Öğretmen’i canlandırdı. ‘Ateşin Düştüğü Yer’ sinemasında “Asiye”, Siya Mem-u Zin sinemasında ise “Helin” karakterini canlandırdı.
   
 • ‘Seksenler’ dizisindeki ‘Yıldız’ rolüyle de geniş çevrelerce tanındı.
   
 • Özlem Balcı ayrıyeten, 2016’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın biyografik sineması ‘Reis’te Emine Erdoğan’ı canlandırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

“Adım Farah” setinde eğlenceli anlar! Engin Akyürek o sahneyi…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.