Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru karşılık etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği yanıt dikkat çekti.

07.04.2023
142

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru yanıt etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği karşılık dikkat çekti.

2015-2017 yılları ortasında ünlü müzikçi Murat Dalkılıç ile bir evlilik yaşayan Acemi Cadı, Küçük Sırlar, İçimdeki Fırtnına, Kuzey Güney, Mükemmel Yüzyıl gibi sevilen üretimlerde yer alan ünlü isim Merve Boluğur‘un memnunluğu kısa sürmüştü. Ünlü müzikçi ile olan ayrılığından sonra toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Boluğur, 2022 yılının Temmuz ayında DJ Mert Aydın ile bir birliktelik yaşamış ve yeniden 2022 yılının Ekim ayında Mert Aydın ile dünya meskenine girmişti. Ancak Boluğur bu evliliğinde de aradığı memnunluğu bulamamış ve bir ay sonra evliliğini sonlandırmıştı. Boluğur’un, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden gelen evlilik sorularına verdiği yanıt ise başları karıştırdı.

Merve Boluğur ve Mert Aydın

“ÇOCUĞUM OLMASINI İSTİYORUM!”

Oyunculuktan uzaklaşarak şarkıcılığa yöneldiğini lisana getiren Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı bir aktiflikle takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Bir takipçisinden gelen “3’üncü kere evlilik var mı?” sorusuna “Çocuğuma baba olabilecek sahiplenici bir adamla… Çocuğum olmasını istiyorum. Evliliği çocuğun psikolojisi için isteyebilirim.” diyerek cevap veren Boluğur bu yanıtıyla dikkat çekti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sezin Bozacı sevinçli halleriyle dikkat çekti! Yalı Çapkını’nın Esme’si…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.