AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Işık Çelik: 20 yıldır verdiği kelamı tutan partiyiz

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına sürat katarak devam ediyor. 2. Bölgeden Milletvekili adayı olan Sena Işık Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Çelik, AK Parti’nin 20 yıldır verdiği her kelamı yerine getirdiğini hatırlattı.

03.05.2023
180

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına sürat katarak devam ediyor. 2. Bölgeden Milletvekili adayı olan Sena Parıltı Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Çelik, AK Parti’nin 20 yıldır verdiği her kelamı yerine getirdiğini hatırlattı.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Işık Çelik, Beşiktaş’ta ‘Doğru seçim’ için genç, orta yaş ve yaşlı bölümü bilgilendirdi. Vatandaşların İstanbul ve ülke gündemine dair şikayetlerini dinleyen Çelik, AK Parti’nin 20 yıldır verdiği tüm kelamlarını yerine getirdiği hatırlatarak “Ters giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor” dedi.

AK Parti vekil adayı Sena Parıltı Çelik saha çalışmalarına sürat kattı

“HUMMALI BİR ÇALIŞMAMIZ VAR”

AK Parti İstanbul milletvekili adayı Sena Parıltı Çelik, “Ciddi manada Cumhurbaşkanımıza bir teveccühe şahit oluyoruz. Alışılmış ki bizi çok keyifli ediyorlar. Yalnızca Beşiktaş’ta değil, tüm ilçelerimizde adaylarımızla birlikte hummalı bir çalışmamız var. Gittiğimiz her yerde Cumhurbaşkanımıza olan teveccüh ve itimadı görmek bizi çok memnun ediyor ve heyecanlandırıyor. Vatandaşın bir talebi olduğunda yahut bir eleştirisi olduğunda iletilecek makam olarak tekrar bizi görüyorlar. Karşıt giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor. Son 20 yıldır tutamayacağı kelamları vermeyen, verdiği her kelamı tutan ve yaptıklarını yapıtlarla ortaya koyan, somut adımlarla vatandaşımıza hizmet etmiş olan bir siyasi iktidar olduğumuz için bunun meyvelerini sokakta görebiliyoruz” dedi.

AK Parti vekil adayı Sena Parıltı Çelik gençlerle bir ortaya geldi

“14 MAYIS’TAN SONRA BİR SEFER DAHA RUHSATI ALIP ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşın İstanbul Büyükşehir Belediyesi hakkındaki şikayetleri hakkında konuşan Çelik, “Vatandaşlarımızın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili önemli manada şikayeti olduğunu görüyoruz. Bilhassa şikayetlerini iletecek merci bulmakta zorlandıkları, ilettikleri vakitte ise geri dönüş noktasında ve hizmetlerin ulaştırılması noktasında yaşadıkları zahmetleri vatandaşlar bize aktarıyor. Doğal ki bizler de seçimlere çok kısa vakit olduğu için Allah’ın müsaadesiyle daima birlikte çok çalışarak İstanbul’u geri alıp tekrar hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için çok sabırsızlandığımızı söz ediyoruz. Allah’ın müsaadesiyle biz ülkemiz ve milletimizin için çalışmaya, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inşallah 14 Mayıs’tan sonra bir sefer daha ruhsatı alıp çalışmaya devam edeceğiz” kelamlarını kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.