Zeynep Koçak’tan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç ayrılığı sonrası göndermeli paylaşım!

Geçtiğimiz ağustos ayında görkemli bir düğünle dünya konutuna giren Demet Özdemir, Oğuzhan Koç çiftinden sekiz ay sonra üzen haber geldi. Çift sekiz ay süren evliliklerini bitirme kararı aldı. Oğuzhan Koç’un evvelce birliktelik yaşadığı Zeynep Koçak’ın ayrılık sonrası yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.

23.04.2023
233

Geçtiğimiz ağustos ayında görkemli bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir, Oğuzhan Koç çiftinden sekiz ay sonra üzen haber geldi. Çift sekiz ay süren evliliklerini bitirme kararı aldı. Oğuzhan Koç’un evvelden birliktelik yaşadığı Zeynep Koçak’ın ayrılık sonrası yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.

Ünlü müzikçi ve oyuncu Oğuzhan Koç ile ünlü oyuncu Demet Özdemir çifti geçtiğimiz Ağustos ayında Sarıyer‘de bir otelde nikâh masasına oturarak hayatlarını birleştirme kararı almışlardı. Peri masalı üzere başlayan evlilik çıkan krizler sebebiyle kısa müddet içerisinde bitti. İkili yaptıkları ortak paylaşımda evliliklerini yürütemediklerini ve karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldıklarını duyurmuşlardı. İkilinin ayrılık haberleri magazin basınında uzun bir müddet yer edinmişken, Oğuzhan Koç’un evvelden birliktelik yaşadığı oyuncu Zeynep Koçak‘ın yaptığı yeni paylaşım başları karıştırdı.

Demet Özdemir Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak

PAYLAŞIMI BAŞLARI KARIŞTIRDI

Oğuzhan Koç, birinci tanınmaya başladığı yer olan BKM‘nin Çok Hoş Hareketler Bunlar sahnesinde kendisi üzere oyuncu olan Zeynep Koçak ile tanışmış ve uzun müddetli bir birliktelik yaşamıştı. Akabinde Koç’un ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile birliktelik yaşamaya başladığı ve Zeynep Koçak’ı yüz üstü bıraktığına dair tezler ortaya atılmıştı. Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin ile ayrılığının akabinde Demet Özdemir ile nikah masasına oturdu ancak evlilikleri uzun sürmedi. Ayrlık haberlerinin gündem olduğu bu vakitlerde Zeynep Koçak’ın yaptığı yeni paylaşım başları karıştırdı.

Oğuzhan Koç ile Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin

“OTURDUM İLAHİ ADALET BEKLİYORUM”

Koçak toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “Oturdum ilahi adalet bekliyorum” notunu fikir akıllara “Oğuzhan Koç’a gönderme mi yapıyor?” soruları geldi. Koçak’ın paylaşımını gören kullanıcılar şaşkınlığa uğrarken başka yandan da “İlahi adalet yerini buldu, İlahi adalet işte” yorumlarında bulundu.

Zeynep Koçak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Berfu Yenenler’den eşi Eser Yenenler’e “Damat Maaşı”! Yüzleri güldüren anlar

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.