Samar Dadgar’dan Özcan Deniz’e sürpriz kutlama: Kalan ömrümün tek sahipleri!

Son periyotlarda keyifli evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. yaş gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir kutlama düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası büyük memnunluk yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

20.05.2023
285

Son devirlerde memnun evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. yaş gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir kutlama düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası büyük memnunluk yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda kendisinden 22 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar ile nikah masasına oturmuştu. Eşine olan aşkını her fırsatta lisana getiren Deniz, 51. yaş gününde Dadgar’ın romantik kutlamasıyla büyük bir sürpriz yaşadı.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Eşinin sürpriz kutlaması karşısında memnunluğunu gizlemeyen ünlü isim, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunmayı ihmal etmedi. Eşiyle el el olduğu bir kareyi takipçilerinin beğenisine sunan Deniz, “Kalan ömrümün tek sahipleri” notunu düştü. Eşine seslenen Dadgar ise “Sen benim kalbimsin haberin var mı?” tabirlerini kullandı.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Eski eşi Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen beş yaşındaki oğlu Kuzey ile çekildiği kareleri de paylaşan Deniz, “Tek servetim” iletisini yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Depremzedenin telefonunu çalan kapkaççıyı, taksi sürücüsü yakaladı!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.