Webcici.com

Yulaf Ezmesi Yağlı Ciltlere Bire Bir


Cildinizi her gün temizliyorsunuz ancak cildinizde kısa sürede yağlanma mı meydana geliyor. Endişe etmeyin, sizinle aynı sorunda olan bir sürü insan bulunmaktadır. Yağlı cilt problemi insanların hemen hemen 1/3’ünde görülmektedir. Cildinizi ne kadar temizlerseniz temizleyin her zaman kirliymiş gibi bir his yaşarsınız.

Yağlı ciltlerin derinlemesine bir cilt bakımı ve temizliği yapması gerekmektedir. Haftada en az 1 kere yapılacak cilt maskesi işe yarayacaktır. Evde kolayca hazırlanacak doğal cilt maskeleri hem ciltteki yağ sorununu hem de siyah noktaları ve sivilceleri giderir.

Yulaf Ezmesi Yağlı Ciltlere Bire Bir

Yağlı cilt denilince akla ilk gelen doğal maske yulaf ezmesi maskesidir. Yulaf hem cilt temizliği için hem de ciltteki yağlanmayı gidermek için biçilmiş kaftandır.

Evde doğal bakım yapmak ve siyah noktalarınız ile sivilcelerinizi temizlemek istiyorsanız sizin için hazırladığımız yulaf maskesi tarifini açıklıyoruz..

İhtiyacınız olan malzemeler:

– 2 yemek kaşığı yulaf ezmesi ve su

Hazırlanışı:

Yapılışı ise çok kolaydır. Yulafları pişirin ve süzün. Yulafları geniş kaba alın ve birkaç dakika ezin. Cildinize sürün ve 15 dakika bekleyip yıkayın. Hepsi bu..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.