Evlat acısı dinmeyen Ebru Şallı’dan ağlatan paylaşım: Melek yüzün kokun daima benimle!

2 yıl evvel 9 yaşındaki oğlunu Lenfoma kanseri sebebiyle kaybeden Ebru Şallı, oğlu Pars’ın vefat yıldönümünde paylaşımda bulundu. Evlat hasreti ile yanıp tutuşan Şallı’nın paylaşımı sevenlerini duygulandırdı.

23.04.2023
146

2 yıl evvel 9 yaşındaki oğlunu Lenfoma kanseri sebebiyle kaybeden Ebru Şallı, oğlu Pars’ın mevt yıldönümünde paylaşımda bulundu. Evlat hasreti ile yanıp tutuşan Şallı’nın paylaşımı sevenlerini duygulandırdı.

Ünlü model Ebru Şallı, 16 Nisan 2020 tarihinde Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan’ın vefatıyla evlat acısı yaşamıştı. Uzun müddet uğraş ettiği lenfomaya yenilen 9 yaşındaki Tan’ın vefat yıl dönümünde Şallı’dan duygusal bir paylaşım geldi. 

Ebru Şallı ve oğlu Pars

Oğlunu ‘Ponçiğim’ diye seven ve her fırsatta duyduğu hasreti lisana getiren acılı anne, paylaşımındaki tabirleriyle yürekleri yaktı.

Ebru Şallı ve oğlu Pars

Oğluyla olan fotoğraflarını peş peşe paylaşan ünlü isim, “Sensiz geçen 1 yıl daha Ponçiğim. O melek yüzün ve kokun her yerde daima benimle daima. Işık yüzlü Ponçiğim ben daima hep hep” diyerek evlat acısını lisana getirdi.

Ebru Şallının oğlu Pars

2 yıl boyunca hastalıkla çaba eden Pars Tan’ın yüzündeki gülümseme Şallı’nın takipçilerine his seli yaşattı.

Pars Tan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.