Cinsellik Hakkında 10 Şehir Efsanesi

12.01.2021
379
Cinsellik Hakkında 10 Şehir Efsanesi

Seks insan hayatı için önemli deneyimlerin başında gelir. Ancak seks her zaman mümkün değildir. Seks çok özel anlarda meydana gelebilecek bir durumdur. Bu kadar nadir yaşanan bir durum hakkında da çoğu insan yarım yamalak şeyler bilmektedir.

Seks herkes tarafından bir olgu olarak bilinir ancak tam içeriğini çok az insan bilir. Seks tanım olarak cinsel birleşme olsa da sadece bu kadar değildir. Seks, kendi içerisinde birçok durum barındırır. Seksin içeriği, yapılacak kişi, yer ve zaman gibi birçok öğeye göre değişir.

Toplumda çok fazla insan ve çok fazla seks hikayesi ve deneyimi bulunmaktadır. Bunların bazıları iyidir ancak birçoğu da kötüdür çünkü seks sonradan öğrenilen birşeydir ve genelde öğrenmeden yapılmaya çalışılır. Hal böyle olunca da seks hakkında bir sürü laf ortaya atılmıştır.

Seks hakkında söylenen iddialar kısaca şöyledir:

– Erkekler tam bir seks makinesidir. Konu seks oldum mu hiç fırsat kaçırmazlar ve seks olduğunda asla yorgunluk hissetmezler.
– Mastürbasyon uzun vadede seksin kalitesini bozuyor ve mastürbasyon yapmaya alışmış kişi başka bir şeyden keyif alamıyor.
– Cinsel ilişki eşittir cinsel birleşme… Cinsellik eşittir üreme ve seks… Cinsellikte sadece fiziksel paylaşım vardır ruhsal yoktur…
– Kadınlar sadece tam sertliğe ulaşmış penisle mutlu olurlar.. Elle uyarılma bir anlam ifade etmiyor..
– Fantezi kuran kişi zihin ihaneti gerçekleştiriyordur..
– Oral aktivite tam bir sapkınlıktır ve kabul edilmemesi gereken bir tekliftir..
– Cinsellik doğuştan gelen bir yetenektir.. Sonradan öğrenemezsiniz..
– Vibratör bağımlılık yapar ve son derece zararlıdır.. – Yaşlıların cinsel ilişkide bulunmaması gerekir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.