Webcici.com

Kadınlara Göre Çekici Erkeklerin Özellikleri


Yakışıklılık tek başına yeter diyorsanız yanılıyorsunuz. Kadınlar için bir erkeği çekici yapan tek şey yakışıklılık değildir. Yakışıklılık kadar değerli olan başka özellikler de vardır. Bunları sizler için sıraladık.

Kadınlara Göre Çekici Erkeklerin Özellikleri

kadınlar için bir erkeği çekici yapacak 6 önemli özellik şunlardır:

Gülümseme: Kadınlar sıcak bir gülümsemeye aşık olabilirler. Üstelik rahat bir şekilde gülebilen bir erkek dişlerine güveniyordur. Kadınlar parlak ve ışıltılı bir gülümsemeyi çekici buluyor. Bu açıdan bakıldığında erkeklerin diş bakımına özen göstermeleri gerekmektedir.
Komik olmak: Kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandığı artık bilinen bir gerçektir. Komik olmaktan kastımız erkeğin bir standapçı kadar espri yeteneğine sahip olması değildir. Eğer bir erkek basit ama ustaca söylenmiş laflarla karşısındaki kadını güldürebiliyorsa böyle bir erkeğin çekici bulunmaması için hiçbir neden yoktur.
Cinsel açıdan güven vermek: Kadınla yatakta da ufak hareketlerle önemsendiğini hissetmek istiyor. Eğer bir erkek bunu başarırsa kadınının gözünde dünyanın en çekici erkeği haline geliyor.
Güvenilirlik: Çapkın, yalancı, kendini beğenmiş ve bencil erkekler pastanın her ne kadar en fazla dilimini götürse de bir kadın için bir erkeği çekici yapan şeyler arasında güvenilirlik bulunuyor. Bir erkek ne kadar çapkın olursa olsun güvenilmediği için çekici değil itici bulunuyor.
Duygusallık: Erkeğin fazla duygusallığı çekiciliği alıp götürse de dozunda duygusallık erkekleri daha da çekici yapıyor.
Zeka: Kadınlar çevik zekalı erkekleri daha çekici buluyorlar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.