Mental Orgazm Hakkında Merak Edilenler

Mental orgazm, dışarıdan bir uyaran olmadan kişilerin sadece düşünce güçleri ile orgazm olabilmesi durumudur.

Bu durum birçoğunuza hayal ya da saçmalık gibi gelse de bilimsel olarak kanıtlanmış bir durumdur. Bazı insanlar sadece düşünce yoluyla orgazm olabilmektedirler. Çoğu bilim adamının yaptığı araştırmalar da bunu desteklemektedir. Kişiler orgazmı düşünerek beyindeki zevk merkezini harekete geçirebiliyor ve normal orgazm yaşayan kadınlar gibi orgazm yaşayabiliyorlar.

İnsan beyni bir durumu güçlü bir şekilde kafada canlandırabilirse bunu gerçekmiş gibi algılar ve fiziksel olarak da bu şekilde tepki verir. Yani düşünsel olarak iyi gelişmiş bir zihin için mental orgazm son derece kolaydır. Beyni koşullandırdıktan sonra olumlu duygularla yapılmayacak şey, alınmayacak haz yoktur. Neticede fiziksel olarak yaşanan orgazmda da vücudun bazı sinyalleri beyine iletmesi gerekiyor orgazm yaşaması için. İnsan beyni orgazmı tamamlayan organdır.

Düşünce gücüne yoğunlaşarak, yaşanılan hazzı birkaç duyu organıyla birlikte algılamak mental orgazmı kolaylaştırmaktadır. Siz de sevgilinizle yaptığınız en iyi sevişmelerinizi düşünerek mental orgazm denemeleri yapabilir ve bu deneyimi sevgilinizle cinsel birliktelik esnasında kullanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.