‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini birinci sefer açıkladı

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci sefer açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini birinci sefer açıkladı

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci kere açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında herkesi şaşırtan bir itiraf geldi. Programın sunucusu Müge Anlı, canlı yayında ciğerinde leke olduğunu ve sık sık antibiyotik kullanmak zorunda olduğunu birinci sefer anlattı.

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini birinci sefer açıkladı

Programa “Okuma yazma bilmiyorum” diyerek gelenlere çok kızdığını belirten Müge Anlı yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Bak okuma yazma seferberliği sırasında ciğerimde leke oldu, leke! Söylemiyorum lakin söyleyeyim. Gidip o halk eğitim merkezlerini dolaşırken ne hastalık kaptığımıza bir bak. Nefes alamıyorum. Sesimi olağan duyanınız var mı kaç yıldır? Siz de biraz efor harcayacaksınız. Hiç kolay olmuyor o işler. ‘Okuma yazma seferberliği’ yapalım dediğimde millet de seferber olmuyor. Kendimi paraladım. Beşerler unutuyorlar. O SMA’lı çocuklara ücretsiz aşı alabilmek için günlerce uyumadım ben. Sıhhat Bakanlığı ile konuşa konuşa kendim de mahvoldum onları da mahvettim.

“3. ANTİBİYOTİĞİMİ İÇİYORUM”

Tutundum mu da bir şeye tutunuyorum bu türlü. Lakin âlâ ki de yaptım ben. Kolay olmadı. Siz de biraz çabalayacaksınız. Kaç kişiyi gördünüz bu türlü. 3. kutu antibiyotiğimi içiyorum”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.