İbrahim Tatlıses: Benim sorunum Türkiye, benim problemim Erdoğan!

5. sefer başvurduğu AK Parti’nin milletvekili aday listesinde yer almayan İbrahim Tatlıses birinci açıklamayı yaptı. Tatlıses, toplumsal medya hesabından “Benim problemim Türkiye” diyerek takdir topladı.

İbrahim Tatlıses: Benim sorunum Türkiye, benim problemim Erdoğan!

5. defa başvurduğu AK Parti’nin milletvekili aday listesinde yer almayan İbrahim Tatlıses birinci açıklamayı yaptı. Tatlıses, toplumsal medya hesabından “Benim problemim Türkiye” diyerek takdir topladı.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere sayılı günler kala, sanat dünyasından pek çok isim milletvekilli adaylığı için partilere müracaat yaptı. AK Parti’den 5. defa milletvekili adaylığı müracaatında bulunan İbrahim Tatlıses, açıklanan aday listesinde yer almadı. Ünlü sanatçı, toplumsal medya hesabından bahse ait açıklama yaptı.

İbrahim Tatlıses: Benim sorunum Türkiye, benim problemim Erdoğan!

İbrahim Tatlısesten Erdoğan açıklaması

“BENİM SIKINTIM ERDOĞAN”

Twitter hesabından paylaşım yapan sanatçı, “Benim sorunum Türkiye! Benim sıkıntım Urfa! Benim sorunum sayın Erdoğan. Gerisi tegoti, çıgoti” sözlerini kullandı.

“HER VAKİT SAYIN CUMHURBAŞKANIMIN YANINDA BİR KOLTUĞUM VARDIR”

Bir diğer paylaşımında da Tatlıses şu tabirlere yer verdi:

“Biz bu tablonun aşıklısıyız diğer bir şey beni ilgilendirmiyor ben milletvekili olmuşum olmamışım sorun değil. benim her vakit sayın Cumhurbaşkanı’mın yanında bir koltuğum vardır bu da bu türlü biline.”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.