Uraz Kaygılaroğlu’ndan takipçisinin o yorumuna cevap! Kızıyla fotoğrafını paylaşan…

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile dünya konutuna giren Uraz Kaygılaroğlu bu evliliklerinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızları Ada ile çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına beğeni ve yorum yağarken oyuncunun takipçisinin yorumuna verdiği yanıt dikkat çekti.

23.04.2023
109

2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile dünya meskenine giren Uraz Kaygılaroğlu bu evliliklerinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızları Ada ile çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu’nun o paylaşımına beğeni ve yorum yağarken oyuncunun takipçisinin yorumuna verdiği yanıt dikkat çekti.

Üç Kuruş, Pis Yedili, Baba Candır, Yedi Hoş Adam, Ege’nin Hamsisi, Klavye Delikanlıları üzere tanınan üretimlerde yer alan Uraz Kaygılaroğlu‘nun kızı ile paylaşımı büyük ilgi gördü. Bilhassa bir devir verdiği kilolarla gündeme gelen başarılı oyuncu 2014 yılında kendisi üzere oyuncu olan Melis İşiten ile nikah masasına oturmuştu. 2017 yılında kızları Ada‘yı kucaklarına alan çift, 2019 yılında ise herkesi şaşırtarak ayrılık kararı almışlardı. Sonrasında kızları için dostluklarını devam ettiren çift magazin dünyasının örnek anne babaları olarak da gösterilmişti. Kızı ile sık sık vakit geçiren Uraz Kaygılaroğlu’nun 6 yaşındaki kızı Ada ile olan yeni paylaşımı ise kullanıcılardan beğeni ve yorum topladı.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Yer aldığı projelerdeki başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu’nun özel hayatı da büyük ilgiyle takip ediliyor. Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde kızı ile olan fotoğrafını paylaştı. Kaygılaroğlu’nun bu paylaşımına kullanıcılardan beğeni ve yorum yağdı.

Uraz Kaygılaroğlu ve kızı Ada

TAKİPÇİSİNİN YORUMUNA KARŞILIK VERDİ

Takipçilerinden gelen “Güzel adam, hoş baba”, “Maşallah size”, “Bu tatlılık latife mı?”, “Sen kusursuz bir babasın UrazKa” yorumlarına karşılık veren ünlü oyuncu o yorumlara “Öyleyim valla” yorumuyla karşılık verdi.

Uraz Kaygılaroğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hülya Avşar’dan tenis show! “Bu hoş havayı kaçıramazdım”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.