Selçuk Yöntem’den Aşk-ı Memnu sorularına yanıt: “Ne hoş düşünmüşler”

Bir vakitler Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan sevilen dizi Aşk-ı Memnu, yeni oyuncu takımıyla birlikte sinema olarak geri dönüyor. 2008-2010 tarihleri ortasında yayınlanan dizide “Adnan Ziyagil” olarak yer alan usta oyuncu Selçuk Sistem sinemayla ilgili kendisine gelen soruları “olabilir” karşılığını vererek geçiştirdi.

28.04.2023
288

Bir vakitler Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan sevilen dizi Aşk-ı Memnu, yeni oyuncu takımıyla birlikte sinema olarak geri dönüyor. 2008-2010 tarihleri ortasında yayınlanan dizide “Adnan Ziyagil” olarak yer alan usta oyuncu Selçuk Metot sinemayla ilgili kendisine gelen soruları “olabilir” karşılığını vererek geçiştirdi.

Halit Ziya Uşaklıgil’in 1899 yılında yayınlanan tıpkı isimli romanından uyarlanan ‘Aşk-ı Memnu’ birinci olarak 1975 yılında izleyicisiyle buluşmuş, sonrasında ise 2008-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında tekrar yayınlanmıştı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Prosedür, Zerrin Tekindor, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre üzere kıymetli isimlerin yer aldığı dizi, 79 bölüm boyunca ekranlarda yer almış ve hafızalara kazınmıştı. Şimdilerde “Bihter” ismiyle tekrar başlanacağı ve sinema olarak izleyicisiyle buluşacağı bilinen imal hakkında dizinin “Adnan Bey”i Selçuk Yöntem‘den yorum geldi.

Aşkı memnu

“NE HOŞ DÜŞÜNMÜŞLER”

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıyla Kuruçeşme‘de objektiflere takılan usta oyuncu, gazetecilere röportaj vermek istemedi. Aşk-ı Memnu’nun tekrardan çekilmesi hakkındaki soruları geçiştirerek yanıtlayan Usul, “Ne hoş düşünmüşler. Olabilir” demekle yetindi ve taksiye binerek oradan uzaklaştı.

Selçuk Yöntem

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Erkan Petekkaya daha evvel hiç bu türlü görülmedi! Saz çalıp müzik söyledi

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.