Pubg ücretsiz uc kodlar 2023! Pubg parasız uc kodu nasıl alınır? Pubg parasız uc alma

Son periyotta en çok sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en çok araştırılan mevzulardan biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg ücretsiz uc kodu nasıl alınır? Sizde çok oynanan pubg oyununda kendinize parasız uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

04.05.2023
229

Son devirde en çok sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en çok araştırılan mevzulardan biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg ücretsiz uc kodu nasıl alınır? Sizde çok oynanan pubg oyununda kendinize ücretsiz uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda oynadığımız görüntü oyunları popülerliğini muhafazaya devam ediyor. En çok oynanan oyunlardan bir haline gelen pubg daha çok gençler tarafından ilgi görüyor. Pubg taşınabilir severlerin bildiği üzere oyun içerisinde kullanılan birçok uc kodları bulunuyor. İnternette pubg oyunu için kullanılan isimlerin yanı sıra en çok aratılan mevzulardan biri de pubg uc kodlarıdır. Pubg mobile uc hilesi ile, oyun içerisinde birçok uc sahibi olabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisindeki herkesin alamadığı kıyafet, kostüm, skin, silah vs. üzere kıymetli envanterlere, parasız uc gönderimi yaparak sahip olmanızı sağlar. Yapmış olduğumuz bu pubg isimlerine hazırladığımız listeden kendinize uygun olabilecek yeni bir isim seçebilirsiniz. Pubg mobile uc hilesi 2023 ile, paralı olan bu uc varlığını ücretsiz alabilirsiniz.

pubg parasız uc kodları

PUBG MOBİLE PARASIZ UC 2023

Pubg oyunu geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı tesiri altına alan pandemiyle birlikte çok oynandığı için en yüksek oyuncu sayısına yükseldi. Youtuber’lar ve yayıncıların daima olarak UC ile ekipman almaları sonucunda oyunu oynayan herkes UC’a ilgi duymaya başladı. Olağanda oyunda alınan bu uclar paralı olduğundan ücretsiz almak için birtakım yollar aratılmaya başlandı. 

PUBG FİYATSIZ UC KODLAR 2023

LBfhVHkZ2L2d5fVc54
35Iwf4hRaJMlNzjipL
57EKduYdrNAxORdyij
49SLNdYonxdghtY4ZR
rwq0JlJGa47QjnMr7n
2XSgtK2PLjxZ52eeXu
V8XShJLFFLxX2HbKEF
aR4kFu1EoI6IkjamZG
Y6qqSrRSP4WzunApR5
NilLWsr78HHFaoXuvH
7fxi6xlyrQcrSAeuAG
rod4iOi0u4it1ngbsJ
qDA5E2ZgTUhkRKqfIo
xH5EnWEsn9SnaPVbH2
VbGUCFxjuHOfaH1YTj
T2cZwphg4boXLW4rx7
SlloBNdkqLJWWPVffY
7nLHRD8AcwOHwItSaj
WYizQsPSXe2SP8iOkX
fjoqaW82VuCALWFPlA
xFgI2cNpcjViNaNZBH
gBSFKP8wzPsBYTqPiK
PR99mUhGkY0bJouGns
ASqIlHTiP6uehXYI9K
kJnK4OyXnnOcXazrs9
qkLrAA0D8uXibzvRch
FCElMxUQWLsQne3jxW
hF1KsT1g9Gt1Fs3sxU

 

Pubg ücretsiz uc kodu nasıl alınır

PUBG MOBİLE PARASIZ UC ANDROİD

Android telefon ya da tabletlerden de bu oyun oynanabiliyor. Android aygıtlardan ücretsiz uc almak isteyenler de aşağıdaki sistemleri kullanarak pubg mobile ücretsiz uc 2021 mart alabilirler. Tıpkı vakitte bu prosedürleri kullanarak iphone aygıtlarınızda da fiyatsız uc kullanabilirsiniz.

1. Çekilişlere katılarak ücretsiz uc kazanmak

Son periyotta artan online yayın platformlarda birtakım çekilişler yapılıyor. Bu çekilişlere katılarak UC kazanma talihi elde edebilirsiniz. 

Çekiliş koşullarını katılacağınız bu platformlar neler?

Nimo.tv

– NonoLive

Dlive

2. Turnuvalara katılarak Pubg mobile ücretsiz uc kazanabilirsiniz

Yayıncılar kendi yayınlarında kimi düzenledikleri turnuvalara katılarak uc kazanabilirsiniz. Ayrıyeten bu platformlarda gerçek para mükafatı kazanmakta mümkün.

3. Nimo TV ile Pubg mobile ücretsiz Uc kazanabilirsiniz

Nimo.tv ile izleyici kitlesini artırmak amacıyla  son vakitlerde hem yayıncı hem de izleyici sayısını arttırmak için kimi çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlerde en bilineni ücretsiz Google Play kodu vermesidir. Tıpkı vakitte kendi yaptığı turnuvalar ile 2000$ üzere büyük bir ölçü para mükafatını oyunculara veriyor.

Pubg parasız uc alma

4. Turkcell sence ile para kazan parasız uc alabilirsiniz

Bu prosedürden yalnızca Turkcell olan aboneleri faydalanabiliyor. Turkcell aboneleri BiP üzerinde bulunan Sence kanalını takip ederek kendilerine sunulan Anketleri kendi bakış açılarına nazaran cevaplayarak para kazanabiliyorlar. Bu anketlerden kazandıkları parayı Paycell kartlarına yükleyerek ücretsiz UC alabilirler. Paycell kart olağan banka kartı üzere UC alımlarında da kullanılabilir.

PUBG mobilde ücretsiz uc alma

5. Youtube’tan para kazanarak uc’yi bedavaya getirin

Eğer düzgün bir oyuncu olduğunuza inanıyorsanız ya da farklı içerikler üretebilecek pozisyondaysanız bunları görüntüye alıp Youtube’ta paylaşın. Pubg Mobile oyunu en fazla oynanan oyun olmasının yanı sıra en fazla izlenen oyunlardan biridir. Sizin de izleyici kitleniz çok kısa bir müddet içinde oluşacaktır. Bu izleyiciler görüntülerinizi izledikçe para kazanırsınız ve kazandığınız parayla UC almanız mümkün.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.