Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan seçim açıklaması: Bu sefer de galip geleceğiz!

Başarılı oyuncu, hukukçu ve müellif AK Parti Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir kare paylaştı. 14 Mayıs öncesi Manisa’yı karış karış gezerek 7’den 70’e herkese ulaşan Yenişehirlioğlu, ikinci çeşit için açıklamada bulundu.

Başarılı oyuncu, hukukçu ve muharrir AK Parti Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir kare paylaştı. 14 Mayıs öncesi Manisa’yı karış karış gezerek 7’den 70’e herkese ulaşan Yenişehirlioğlu, ikinci tıp için açıklamada bulundu.

Payitaht Abdülhamid’in yıldız oyuncusu, hukukçu muharrir AK Parti Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan ikinci cins açıklaması geldi. 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci çeşit seçimleri için usta sanatçı, Lider Erdoğan’lı paylaşım yaptı. Birinci cinsten evvel “Son güne kadar durmak yok” diyen Yenişehirlioğlu, ikinci tıp için de çalışmalara tüm süratiyle devam edeceğini belirterek galibiyet iletisi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bahadır Yenişehirlioğlu

“İNŞALLAH BU SEFER DE GALİP GELECEĞİZ”

Bahadır Yenişehirlioğlu, yurt dışında yaşayan tüm zorluklara karşın oylarını kullanan seçmenlere teşekkür ederek “İnşallah bu sefer de galip geleceğiz” dedi. 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.