Popüler 5 Makyaj Trendi

19.03.2021
603
Popüler 5 Makyaj Trendi

Makyaj bir kadının olmazsa olmazıdır. Günlük yaşamda kadınların asla makyajsız çıkmadığı bir devirde yaşamaktayız. Makyaj ürünlerinin günden güne yenisi çıkarken aynı zamanda makyaj ve kozmetik mağazaları da hızla çoğalmakta.
Peki bu senenin makyaj modaları neler? İşte mutlaka denemeniz gereken makyaj trendleri…

-NUDE MAKYAJ
Nude makyaj en doğal makyaj olarak bilinir. Bu makyajda allık kullanılmaz. Genelde ten renklerinde ürünler kullanılır. Amaç tamamen makyajsız gibi doğal görünmektir.

-VAMPİR DUDAKLAR
Kırmızının yoğun olduğu ve dudakların öne çıktığı makyajdır. Kıpkırmızı dudaklar oldukça ilgi çeker. Ancak kırmızı dudakları yanlış yerlerde kullanmayın. Çünkü kırmızı dudaklar oldukça iddialı geceler için uygundur.

-KALIN KAŞLAR
Kalın kaş modası yeniden geri döndü.Kalem gibi ince kaşlar artık oldukça eskilerde kaldı. Yeni trend kalın kaşlar. Kalın kaşlar oldukça vahşi ve doğal gösteriyor.

-DUMANLI GÖZ MAKYAJI
Dumanlı göz makyajı son dönemlerin en ünlü makyaj çeşidi. Oldukça seksi gösteriyor. Artık dumanlı göz makyajında renklerde kullanılmakta.

-TURUNCULAR
Portakal renkli makyajlar son dönemde oldukça moda. Dudaklarınız da da tırnaklarınızda da farlarınızda da turuncunun tonlarını kullanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.