Sezonun Makyaj Trendleri

Sezonun makyaj trendlerini merak mı ediyorsunuz? Bakımlı görünürken bir yandan da trendy mi görünmek istiyorsunuz? Eğer bunlara cevabınız evetse doğru sayfadasınız demektir. Sizler için sezonun makyaj trendlerini hazırladık.

– Bu yılın makyaj trendleri arasında geometrik desenler var. Geometrik desenlerde başta siyah olmak üzere lacivert, mor ve kahve gibi koyu tonlar hakim.

– Geometrik desenlerle minimalist bir etki yaratabilir ve hem tarz hem de şık görünebilir üstelik podyumun şaşaalı ve abartılı görüntüsünden uzak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

– Geometrik makyajda eyeliner ve göz kalemi gibi ürünler daha ön planda. Keçeli kalem ile gözlerinize geometrik desenler verebilir ve fütüristik bir bakış yakalayabilirsiniz.

– Geometrik makyajda gözü ön planda tutmak önemlidir. Geometrik makyajı destekleyecek en önemli şey maskaradır Maskara ile kirpikler daha belirgin ve kalkık olurken gözlerde çarpıcı bir etki yaratılır.

– Gözleri birbirine yakın olanların geometrik makyaj yaparken biraz daha uzaktan başlamaları önerilmektedir. Bu gözü daha uzun yapacaktır. Ayrıca kaşları kalın olanların daha dikkatli bir şekilde bu stili uygulamaları gerekmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.