Mustafa Sandal’dan büyük gaf! AK Parti mitingini CHP diye paylaştı rezil oldu

Müzikçi Mustafa Sandal, 6+1’li masanın (Millet İttifakı) evvelki gün gerçekleşen İstanbul mitingine ait bir paylaşım yaptı. Sandal, AK Parti’nin 2014’deki hınca hınç dolan mitingini Millet İttifakı sandı, kendi kendini rezil etti.

Mustafa Sandal’dan büyük gaf! AK Parti mitingini CHP diye paylaştı rezil oldu

Şarkıcı Mustafa Sandal, 6+1’li masanın (Millet İttifakı) evvelki gün gerçekleşen İstanbul mitingine ait bir paylaşım yaptı. Sandal, AK Parti’nin 2014’deki hınca hınç dolan mitingini Millet İttifakı sandı, kendi kendini rezil etti.

‘Araba’ müziğiyle bir periyoda damgasını vuran Mustafa Sandal, son günlerde yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Seçimlere sayılı günler kala ittifaklar kent şehir mitinglerini gerçekleştirirken, muhalif kimi ünlü isimlerden algı operasyonları da dur durak bilmiyor. Mustafa Sandal, 2014 yılında AK Parti’nin Maltepe Aktiflik Alanı’ndaki düzenlediği mitingden aldığı bir kareye “İstanbul’umuz da kırmızı beyaz” notunu yazarak evvelki gün gerçekleşen Millet İttifakı mitinginden paylaşım yaptığını sandı.

Mustafa Sandal’dan büyük gaf! AK Parti mitingini CHP diye paylaştı rezil oldu

Mustafa Sandalın paylaşımı alay konusu oldu

ALGI YAPAYIM DERKEN KENDİ KENDİNİ REZİL ETTİ!

Sandal paylaşımına “İstanbul’umuz da kırmızı beyaz” notunu düştü. Bir mühlet sonra Sandal’ın paylaşımını kaldırdığı görüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kral 3. Charles sonunda tacına kavuştu! Gözler Kate Middleton’a çevrildi

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.