Mahmut Tuncer’in eski mesleği şoke etti! Oysaki bir gecede hayatı değişmiş

Türküleriyle lisanlara dolanan Urfalı sanatçı Mahmut Tuncer’in eski mesleğini duyanlar inanamadı. Müzik mesleğiyle ilgili rastgele bir hayali olmayan ünlü müzikçinin profesyonel bir sportmen olduğu ortaya çıktı.

11.04.2023
110

Türküleriyle lisanlara dolanan Urfalı sanatçı Mahmut Tuncer’in eski mesleğini duyanlar inanamadı. Müzik mesleğiyle ilgili rastgele bir hayali olmayan ünlü müzikçinin profesyonel bir atlet olduğu ortaya çıktı.

Türküleri, dansları ve eğlenceli kişiliğiyle Türkiye’nin sevilen isimlerinden biri haline gelen Mahmut Tuncer, bugüne dek yaptığı birçok müzikle geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başardı. Müzik mesleğindeki başarısıyla isminden kelam ettiren Tuncer’in eski mesleği ise duyanları şoke etti.

Mahmut Tuncer

Ses sanatkarı olmaya dair hiçbir kanısı ve hayali olmayan Tuncer, yıllar evvel futbol mesleğinde başarılı olmayı planlıyordu. Küçük yaşlardan itibaren futbolla ilgilenen Mahmut Tuncer, Urfaspor’da profesyonel oyuncu olarak misyon aldı. Amatör olarak arkadaş toplantılarında müzik söylediği vakitlerde sesi çok beğenilen Tuncer’in 11 Nisan 1979 yılında Urfa’nın kurtuluşunu kutlamak gayesi yapılan gecede, İbrahim Tatlıses’in gelmemesi ile sahne aldı ve bir gecede hayatı değişti.

Mahmut Tuncer futbol oynadığı günlerden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mustafa Sandal’dan Muharrrem İnce’ye toplumsal medyadan ince gönderme! “Taklitlerden sakınınız”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.