Kadir Gecesi’nin maneviyatı Kanal 7 ekranlarında!

On bir ayın incisi, bin aydan iyi olan Kadir Gecesi, Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim’in indirildiği gecenin maneviyatı Emekli Diyanet İşleri Lider Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilaveti, dualar ve ilahi kümesinin ilahileriyle Fatih Camii’nden izleyicilere aktarılacak.

23.04.2023
105

On bir ayın incisi, bin aydan güzel olan Kadir Gecesi, Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim’in indirildiği gecenin maneviyatı Emekli Diyanet İşleri Lider Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilaveti, dualar ve ilahi kümesinin ilahileriyle Fatih Camii’nden izleyicilere aktarılacak.

Eda edilen ibadetlerin katbekat sevaba dönüştüğü, duaların kabul olduğu Kadir Gecesi, Fatih Camii’nden gerçekleşecek olan ‘Kadir Gecesi Özel’ programıyla Kanal 7 ekranlarında ihya edilecek. Dua kapılarının arkasına kadar açıldığı, edilen tövbelerin kabul olduğu, bu mübarek gecenin huzuru; okunacak mühletler, ilahiler ve yapılacak dualarla ekrana yansıtılacak.

Kadir Gecesi

KADİR GECESİ’NİN MANEVİYATI KANAL 7 EKRANLARINDA

Necmettin Nursaçan, Kadir Gecesi’nin Müslümanlar için kıymetini ve o gece Hz. Muhammed’in neler yaşadığını canlı yayında anlatacak. Gecenin duası emekli Diyanet İşleri Lider Yardımcısı Necmettin Nursaçan tarafından yapılırken Metin Çakar, Abdullah Çolak, Habip İspirli, Adem Karabey, Ahat Taşçı, Necmettin Ötün, Yusuf Yılmaz ve İstanbul Hafızlar Topluluğu Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle gönüllerin pasını silecek. Programda ayrıyeten İlahi Kümesi seslendirecekleri ilahilerle kalplere dokunacak. 

İstanbul Fatih Camii’nin manevi ortamında gerçekleşecek olan program, gecenin bedelini ekranlara taşıyacak. Kadir Gecesi Özel programı 17 Nisan akşamı saat 20.30da Kanal 7 ekranlarında…

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.