Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisi final kararı aldı! Gelsin Hayat Bildiği Üzere ne vakit bitecek?

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisi final tarihini duyurdu. Her Perşembe meskenlere konuk olan dizi haziran ayında izleyiciye veda etme kararı aldı. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin final yapacağı tarih…

05.04.2023
100

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisi final tarihini duyurdu. Her Perşembe konutlara konuk olan dizi haziran ayında izleyiciye veda etme kararı aldı. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin final yapacağı tarih…

Başrollerini Ertan Saban, İhtilal Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özge Özberk ve Sercan Gülbahar’ın paylaştığı Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisi, geçtiğimiz sene temmuz ayında ekrana gelmeye başladı. Her karakterin farklı hayat gayretini ekrana getiren dizi haziran ayında final yapmayı planlıyor.

Sadi Payaslı karakterine hayat veren Ertan Saban, geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir görüntüde, ağzında sigarasıyla “Herkese güzel Ramazanlar” diyerek oruç tutanları ti’ye almıştı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibinin final tarihi belirli oldu

HAZİRAN AYINDA FİNAL YAPACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, dizi için yeni bir değişiklik olmazsa planlanan final tarihi 1 Haziran Perşembe günü olacak. Buna nazaran dizinin final kısım sayısı ise arefe günü yayın olup olmayacağına nazaran 40 ya da 41 olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Aslı Enver’den trafik pozu! Barizleşen karnı dikkatlerden kaçmadı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.