Kadınları Zayıf Gösteren Kıyafetler

05.04.2021
860
Kadınları Zayıf Gösteren Kıyafetler

Kadınları Zayıf Gösteren Kıyafetler

Özellikle biz kadınlar olduğumuzdan daha zayıf görünmek için çaba sarf ederiz. Zayıf görünmek  özel bir davete giderken yada günlük hayatımızda koşturmaca içinde kendimizi iyi hissetmemizin yollarından biridir. Bu nedenler giydiğimiz kıyafetlere özen gösterir hatta fotoğraf çekilirken bile şekilden şekille gireriz. Peki nasıl daha zayıf görünebiliriz? Tabi ki giyindiklerimize dikkat ederek.

Her şeyden önce görüntünüzün de matematik, fizik gibi formülleri vardır. Bu formüller renklerden desenlerden ve şekillerden oluşur. Bunların tamamı ise sizin görünüşünüzü etkiler. Örneğin karma karışık bir çok rengi barındıran bir elbise sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bu nedenle tek renk giymeye dikkat edin. Lacivert, siyah ve koyu yeşil örtücü renklerdir. Bu renkler kusurlarınızı saklar ve zayıf gösterir. Beyaz gri ve açık mavi gibi açık tonlar kilolu gösterir.

Özellikle basen bölümü geniş kadınların dar paça tercih etmemeleri gerekir. Daha çok İspanyol paça ve salaş pantolonlar giyerlerse ince görünürler. Yatay düz çizgili desenler olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Düz ve dikey çizgiler giymeye özen göstermelisiniz. Son olarak  bacak boyunuz kısa ise yüksek bel pantolon giymenizi öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.