Kadınlara Özel Enerji Kürü

19.03.2021
454
Kadınlara Özel Enerji Kürü

Kadınlara Özel Enerji Kürü

Biz kadınlar günlük hayatımızda erkeklere oranla daha fazla yorulur ve yıpranırız. Bunun ene önemli sebeplerinden biri fiziksel yapımız olsa da sağlıklı beslenme ve stres de bizi olumsuz etkileyerek sürekli bir halsizlik ve yorgunluk halinde olmamıza neden olur.

Bazı zamanlar hiç nedeni yokken uykumuzdan yorgun uyanırız ve o yorgunluğu bütün gün üzerimizde taşırız. Böyle zamanlarda özellikle beslenmemize dikkat etmemiz gerekir. Ayrıca biz kadınlar regl dönemimiz öncesinde regl sürecinde ve sonrasında kan dolaşımımızın yavaşlaması sebebiyle de yorgun ve halsiz hissederiz kendimizi. Böyle dönemlerde özellikle dikkat ederek size önereceğimiz kürü sabah akşam olmak üzere günde iki kez tüketmeniz sizi oldukça iyi hissettirecektir.

İşte kürümüzün tarifi; 20 gram dövülmüş anason, 30 gram keten tohumu yağı, 500 gram kestane balı, 30 gram dövülmüş çörek otu 8 adet ince kıyılmış kuru incir, 50 gram zencefil tozu, 30 gram Ginseng tozu, 30 gram arı poleni… Bu malzemelerin tamamını bir kavanoz bal ile yaklaşık 10 dakika karıştırarak kürünüzü oluşturun. Bu kürün faydalı olması için sabah ve akşam bir kaşık tüketin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.