Isıtıcı Kullanmadan Dalgalı Saç Yapımı

20.03.2021
732
Isıtıcı Kullanmadan Dalgalı Saç Yapımı

Isıtıcı Kullanmadan Dalgalı Saç Yapımı

Birçok kadın saçları ile ilgili aynı sıkıntıları yaşıyor. Saçlarımıza şekil verirken kullandığımız maşa, düzleştirici gibi ısıtıcı malzemeler saçları kırıyor ve yıpratıyor. Ancak bunlar olmadan da saçlarımız şekle girmiyor ve kötü görünüyor. Bu gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için bu yazımızda saçlarınıza ısıtıcı uygulamadan nasıl dalgalı şekil verilir onu konu alacağız.

Öncelikle su dalgası ve hafif dalga bu yıl oldukça moda bu nedenle su dalgası ve hafif dalgalı saçlar üzerinde duracağız. Saçlarınızı dalgalı yapmanın birkaç yolu var bunlardan biri en kısa süren ve zahmetsiz olan peçete yöntemi. Saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlarınıza kırılmayı önleyen bir şekillendirici sürün daha sonra elinize aldığınız bir peçeteyi ikiye katlayıp tutam tutam ayırdığınız saçlarınızı uçtan dibe bu peçeteye dolayın. Tüm tutamları sardıktan sonra 15 dakika bekleyin ve peçeteleri tek tek çözün.

Saçlarınızın dalgalı bir hal aldığını göreceksiniz. Bir başka yöntem ise kurşun kalem yine saçlarınızı tutamlar şeklinde ayırın ve kurşun kaleme sarın daha sonra bir saç şekillendirici sprey sıkın tutamı bıraktığınızda dalgalı olarak şekillendiğini göreceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.