Hoito Kozmetik kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz markaları hakkında konuştu!

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, kısa müddette alanında en güzeller ortasında yer alan markaları hakkında konuştu.

10.05.2023
394
Hoito Kozmetik kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz markaları hakkında konuştu!

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, kısa müddette alanında en uygunlar ortasında yer alan markaları hakkında konuştu.

Girişimci Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, Sabah TV’ye verdikleri demeçte; Hoito Kozmetik markasını kurma süreçlerini anlattı. Bitkilere olan ilgi ve sevgiyle yollarının kesiştiğini söyleyen ikili, eserlerinin kısa müddette ağır ilgi gördüğünden bahsetti.

Hoito Kozmetik

KISA MÜDDETTE EN UYGUN ÇIKIŞI YAKALADI

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, içinde bulundukları dalda çok güçlü firmaların varlığından ötürü işlerinin kolay olmadığını belirterek, bu firmaların ortasından sıyrılabilmek, farkedilebilir ve tercih edilebilir olabilmek için fiyat ve performans açısından önemli bir çalışma ve araştırma gerçekleştirdiklerini aktardılar.

Hoito Kozmetik kurucularından Esra Yayla

Şirket kurucularından Yayla, uzmanlık alanlarını birleştirip Hoito Kozmetik markası ismiyle, doğal içerikli eserlerini insanlara sunduklarını söyledi. Öte yandan “Kullanıcıların yüzde 100’e yakını Hoito eserlerinden şad kalıyor.” tabirlerini kullandı.

Hoito Kozmetik kurucularından Kübra Korkmaz

Korkmaz ise büsbütün yerli olan bu markayı yurt dışına da taşımanın en değerli vizyonları olduğunu belirtti.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.