Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Yeni dönemde fırtınalar estirmeye devam eden “Aile” dizisinde Serenay Sarıkaya’nın oynadığı “Devin” karakteri kendine has biçimiyle moda tutkunlarından ağır ilgi görüyor. Devin’in biçimini örnek alan birçok kişi hem internet hem de mağazalarda araştırma yapıyor. Pekala Aile dizisi Devin karakterinin kıyafetlerinin markası ve fiyatları nedir? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin benzerleri nerede satılıyor? İşte ayrıntılar

08.04.2023
149
Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Yeni dönemde fırtınalar estirmeye devam eden “Aile” dizisinde Serenay Sarıkaya’nın oynadığı “Devin” karakteri kendine has üslubuyla moda tutkunlarından ağır ilgi görüyor. Devin’in üslubunu örnek alan birçok kişi hem internet hem de mağazalarda araştırma yapıyor. Pekala Aile dizisi Devin karakterinin kıyafetlerinin markası ve fiyatları nedir? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin benzerleri nerede satılıyor? İşte detaylar

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen argümanlı dizisi “Aile”, yayınlandığı birinci günden itibaren diziseverlerin radarına girmeyi başardı. Yıldız oyuncu takımı ve alışılagelmişin dışındaki öyküsüyle izleyenlerde büyük merak uyandıran üretimdeki her ayrıntı toplumsal medyada gündem olmaya devam ediyor. Özellikle Serenay Sarıkaya’nın oynadığı ‘Devin’ karakterinin tarzında tercih ettiği modüller dikkat çekiyor. Deriler, süetler ve denim eserleri bir ortada kullanan Devin karakterinin ‘Western giysi tarzını’ siz de tarzınıza yansıtmak isterseniz hakikat yerdesiniz demektir! Gelin, Aile dizisinin yıldız karakteri Devin üzere giyinmenin en tesirli yollarına birlikte göz atalım.

AİLE DİZİSİ DEVİN’İN KOMBİN ÖNERİLERİ

 • KLAS VE GÖZ ALICI

Sık sık kot ve kumaş yeleklerle görmeye alışkın olduğumuz Devin karakteri, hem feminen hem de şık duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Siyah ve kahve tonlarına gardırobunda yer vermeyi ihmal etmeyen Devin üzere giyinmek birinci yolu Mango markasına ilişkin siyah düğmeli grup yelek ile Tommy Jeans markasına ilişkin yüksek bel, bol paça denim pantolonu bir ortaya getirmekle başlıyor. FootCourt markasının kovboy üslubu botlarıyla epeyce beğenilen görünebilecek olan bu kombini Zara markasının yapay deri ceketiyle birlikte kullanabilirsiniz. Sırt çantalarını severek kullanan Devin karakterinin tarz çizgisini devam ettirmek için Hotiç markasının siyah deri sırt çantasını tercih edebilirsiniz. Son olarak Çiçeksepeti markasına ilişkin küçük halka küpeler ve Mor Gümüş markasının gümüş zinciriyle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Aile dizisi Devin kombin önerileri
 • MANGO DÜĞMELİ GRUP YELEK 47054037: 899,99 TL
 • TOMMY JEANS YÜKSEL BEL PANTOLON DW0DW141191BZ: 1,329.00 TL
 • ZARA YAPAY DERİ BIKER CEKET 3046/060: 899,95 TL
 • HOTİÇ GERÇEK DERİ SIRT ÇANTASI 03CAH256290A100: 3.249,00 TL
 • FOOTCOURT YÜKSEK TOPUKLU KOVBOY BOT: 2.649,00 TL
 • ÇİÇEKSEPETİ 925 GÜMÜŞ KÜÇÜK HALKA KÜPE 10 MM: 29.90 TL
 • MOR GÜMÜŞ 30 MİKRON OKSİTLİ SPİKE ZİNCİR GÜMÜŞ KOLYE: 191,99 TL

 • HER VAKİT ‘TARZ’ OLMANIN EN KOLAY YOLU

Devin karakterinin şeklinde en dikkat çeken modüllerden biri de mavi renkli peluş çantası oluyor. Hem davet elbiseleri hem de gündelik kullanımda sık sık mavi çantasını kullanan Devin karakterinin bir başka kombiniyle daha karşınızdayız! Birinci olarak Massimo Dutti markasına ilişkin İspanyol paça skinny fit kot pantolonunu ve Zara markasının haki renkli basic crop bluzunu satın alarak işe başlayabilirsiniz. Gayretsiz şıklığa kıymet veren Devin karakteri bu kombinde de kovboy botlardan vazgeçmez diyerek Bershka markasının bilekte biten kovboy botlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Son adımda ise star kesim olarak Tecer markasına ilişkin saks mavisi yapay kürklü çantasını kullanabilirsiniz.

Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Aile dizisi Devin kombin önerileri
 • MASSİMO DUTTİ YÜKSEK BEL SKİNNY FİT PANTOLON: 1.199,00 TL
 • ZARA BASIC TRİKO CROP TOP 3519/030: 299,95 TL
 • BERSHKA KOVBOT TİPİ BİLEKTE BOT 1174/060/040: 899,95 TL
 • TECER SAKS MAVİSİ YAPAY KÜRKLÜ ÇANTA: 119,95 TL

 • DAVET ŞIKLIĞI

Devin karakterinin birinci kısımlara damga vuran siyah uzun elbisesiyle göz kamaştırdığı kombini hatırlamayan yoktur! Şayet siz de emsal bir görünüm oluşturmak isterseniz Gigii’s markasına ilişkin Aure isimli uzun, saten ve yırtmaç ayrıntılı elbiseye talih verebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise klasiklerin dışına çıkarak ince topuklu bir stiletto yerine Derimod markasının siyah renkli topuklu çizmesini kullanabilirsiniz. Aksesuarda ise argümanlı bir tercih yapmak isterseniz Beymen markasına ilişkin Ninon isimli gösterişli küpeler enfes olacaktır. Devin’in ikonik saç tokasına yer vermemek olmaz! Bunun için Meraklı Accessorize markasına ilişkin incili çıt çıt tokaları kullanabilirsiniz. Son dokunuşta da Tecer markasına ilişkin saks mavisi yapay kürklü çantasını kullanabilirsiniz.

Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Aile dizisi Devin kombin önerileri
 • GİGİİ’S AURE SİYAH SATEN YIRTMAÇLI ELBİSE: 3,750.00 TL
 • DERİMOD SİYAH TOPUKLU ÇİZME 22WFD136918: 2499.99 TL
 • BEYMEN NİNON ŞEFFAF KRİSTAL SALLANTILI KÜPE: 8.250,00 TL
 • MERAKLI ACCESSORİZE İNCİLİ ÇIT ÇIT TOKA: 44,90 TL
 • ECER SAKS MAVİSİ YAPAY KÜRKLÜ ÇANTA: 119,95 TL

 • SICAK TONLARA YER AÇIN!

Denim ayrıntılar ve siyah modüllerin yanı sıra pötikare desenlerle harmanlanmış kahve tonlarını da sıklıkla kullanan Devin karakterinin gardırobuna yakışacak son kombinle karşınızdayız. Bunun için birinci olarak Defacto markasına ilişkin kahve tonlarındaki uzun kollu body ile Onze markasının turuncunun en beğenilen tonlarından birine kucak açan pantolonunu kullanabilirsiniz. Pötikare ayrıntılar içinse Stradıvarıus markasına ilişkin kahve tonlarındaki oversize blazer ceketi tercih edebilirsiniz. Kovboy botlardan vazgeçemeyen Devin’i yansıtmak için Zara markasının kahve ve siyah ahengini gözler önüne seren kovboy botlarını bu kombinde kullanabilirsiniz. Son olarak Mango markasına ilişkin kahverengindeki deri görünümlü çanta ve Aslı Gold markasına ilişkin çift renkli halka küpelerle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Aile dizisi Devin’in kombinleri nasıl yapılır? Aile dizisi Devin’in kıyafetlerinin markası

Aile dizisi Devin kombin önerileri
 • ONZE STRAİGHT TURUNCU JEAN: 149,00TL
 • DEFACTO BAYAN SWEATSHİRT Y5449AZ: 99,99TL
 • STRADIVARIUS KARELİ OVERSİZE BLAZER 07643179-V2023: 899,95 TL
 • ZARA DERİ İŞLEMELİ KOVBOY BOT 2150/110: 2.299,00 TL
 • ASLI GOLD 2.7 ÇİFT RENK BURGU KÜPE: 4.045 TL
 • MANGO DERİ GÖRÜNÜMLÜ ÇANTA 47004034: 499,99 TL
ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.