Emine Erdoğan: Kayıplarımızın acısı yüreklerimi yakmaya devam ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, evvelki gün toplumsal medya hesabından 6 Şubat zelzelesinde hayatı kaybeden ve yaralanan vatandaşlarla ilgili paylaşım yaptı. Erdoğan, “Yaşadığımız felaketin yaralarını sararken, kayıplarımızın acısı yüreğimizi yakmaya devam ediyor.” dedi.

23.04.2023
139

Emine Erdoğan: Kayıplarımızın acısı yüreklerimi yakmaya devam ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, evvelki gün toplumsal medya hesabından 6 Şubat sarsıntısında hayatı kaybeden ve yaralanan vatandaşlarla ilgili paylaşım yaptı. Erdoğan, “Yaşadığımız felaketin yaralarını sararken, kayıplarımızın acısı yüreğimizi yakmaya devam ediyor.” dedi.

6 Şubat’ta yaşanan felaketin ülkemizde açtığı yaralar milyonların el ele vermesiyle sarılmaya devam ediyor. Cumhuriyet tarihinde bir birinci olarak görülen sarsıntıların sebep olduğu yıkımlar nedeniyle tüm arama-kurtarma takımları, devlet kurum ve kuruluşları, lokal idareleri ile gönüllüler cansiperane gayret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Twitter hesabından bahse ait his dolu paylaşım yaptı.

Emine Erdoğan: Kayıplarımızın acısı yüreklerimi yakmaya devam ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan

“SARAMAYACAĞIMIZ YARA YOK”

Erdoğan, depremzedelerle bir ortaya geldiği iftar sofrasından bir kare paylaşarak şu notu yazdı:

“6 Şubat günü yaşadığımız felaketin yaralarını sararken, kayıplarımızın acısı yüreğimizi yakmaya devam ediyor.

Ancak gördük ki, devletimizin gücü ve milletimizin birliği ile aşamayacağımız zorluk, saramayacağımız yara yok.

Depremde cansiparene emek veren tüm arama, kurtarma gruplarımıza, devlet kurum ve kuruluşlarımıza, mahallî idarelerimiz ile gönüllülerimize yürekten teşekkür ediyoruz.”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.