Havaalanı Araç Kiralama

07.04.2021
353
Havaalanı Araç Kiralama

Antalya Atatürk Havaalanı turist yoğunluğundan ve turizm merkezi olmasından dolayı yılda ağırladığı yolcu sayısı sayesinde Türkiye’de en fazla yolcu misafir eden 2. Havaalanıdır. Yılın her döneminde yurt içinden ve yurt dışından birçok yolcu turizm başkenti Antalya’ya gelerek Antalya merkez ya da ilçelerine ulaşımını sağlamaktadır.

Hal böyle olunca ulaşım sağlanması için genelde araç kiralanmaktadır. İşte bu noktada sizler için araç kiralama konusunda devreye girmekteyiz. Gün içinde Antalya Havaalanı’na ulaşan ve Antalya’nın çeşitli noktalarına ulaşımını sağlamak isteyen yolcularımıza ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli araçları kiralama imkânı sunmaktayız. Ekonomik sınıftaki araçlarımızla bütçenizi korurken, lüks araçlarımızla da konforu size getirmekteyiz.

Havaalanında 7 gün 24 saat hizmet veren işini bilir güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla birlikte havaalanından itibaren sizler için araç kiralama imkânı sunuyor, sizler için haftalık ya da aylık olarak araba kiralama seçeneği sunuyoruz. İsterseniz firmamızla çağrı merkezi yoluyla iletişime geçebilir, araçlarınızı havaalanına inmeden önce de ayarlayabilir ve uçuşunuz biter bitmez kiralık aracınıza geçebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.