Aras Bulut İynemli’nin sokak tarzı olay oldu! Yorgun ve mutsuz hali…

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Uzun bir ortanın akabinde birinci defa görüntülenen ünlü aktörün sokak tarzı toplumsal medyada çok konuşuldu.

06.04.2023
202

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Uzun bir ortanın akabinde birinci kere görüntülenen ünlü aktörün sokak tarzı toplumsal medyada çok konuşuldu.

Bugüne dek rol aldığı birbirinden başarılı üretimlerle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, bir müddettir gözlerden uzak bir yaşantı sürdürüyor. Cumhuriyetin 100. yılına özel hazırlanan “Atatürk” dizisi için sıkı bir çalışma temposuna giren ünlü oyuncu, son olarak sarı saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. İmajını zirveden tırnağa değiştiren İynemli, uzun vakitten sonra birinci kez sokakta yürürken görüntülendi.

Aras Bulut İynemli

Arkadaşıyla kol kola yürürken objektiflere yansıyan İynemli’nin yorgun ve bitkin hali gözlerden kaçmadı. Haki renginde bir bere ve uzun bir hırka giymeyi tercih eden ünlü oyuncunun son hali hayranlarını endişelendirdi.

Aras Bulut İynemli son hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Neslihan Atagül dansıyla büyüledi! “Ah Belinda” sinemasının ön gösteriminde…

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.