Burçin Terzioğlu’nun sürücüsü muhabirleri duvar ve otomobil ortasında sıkıştırdı!

Evvelki akşam Kuruçeşme’de bir yer çıkışı görüntülenen Burçin Terzioğlu’nun sürücüsü, muhabirlere sesini yükseltti. Daha sonra kameramanlar imaj alamasın diye muhabirlerin yolunu kapatan sürücü, gazetecileri duvar ile otomobilin ortasına sıkıştırdı.

Önceki akşam Kuruçeşme’de bir yer çıkışı görüntülenen Burçin Terzioğlu’nun sürücüsü, muhabirlere sesini yükseltti. Daha sonra kameramanlar manzara alamasın diye muhabirlerin yolunu kapatan sürücü, gazetecileri duvar ile otomobilin ortasına sıkıştırdı.

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz akşam yakın arkadaşları Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal ile birlikte Kuruçeşme’deki bir yer çıkışı objektiflere yansıdı. Kenan İmirzalıoğlu’nu aracıyla yerden ayrılmak isteyen ünlü isimler, sırf gülümseyerek muhabirlerin sorularını karşılıksız bırakmayı tercih etti. Mekandan ayrıldıktan sonra Burçin Terzioğlu’nun Rumelihisarı’ndaki meskenine giden arkadaş kümesi, Terzioğlu’nun aracını arttan takip etti.

Kenan İmirzalıoğlu, Burçin Terzioğlu ve Sinem Kobal

Evin önünde manzara almak isteyen gazetecilere karşı sert bir tutuma bürünen Burçin Terzioğlu’nun sürücüsü, aracı gazetecilerin üzerine yanlışsız sürmeye başladı. “Burası meskenin önü. Burada çekemezsiniz” diyerek bağıran sürücünün davranışı herkesi şoke etti.

Burçin Terzioğlu aracı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.