Müge Anlı gebe mi? Argümanlar ortalığı karıştırdı

Ünlü gazeteci Müge Anlı’nın gebe olduğuna dair savlar magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı. Başarılı sunucunun bebek beklediğine dair savlar Anlı hayranlarını heyecanlandırdı.

17.05.2023
122

Ünlü gazeteci Müge Anlı’nın gebe olduğuna dair savlar magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı. Başarılı sunucunun bebek beklediğine dair tezler Anlı hayranlarını heyecanlandırdı.

Gündüz jenerasyonunun fenomen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, her hafta birbirinden değişik mevzu ve konuklarla izleyenleri ekran başına topluyor. Kayıpların bulunduğu ve gizlenen gerçeklerin gün yüzüne çıktığı programın sunucu Müge Anlı, hem meslek hayatındaki başarısı hem de özel yaşantısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Müge Anlı

Geçtiğimiz haziran ayında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünyaevine giren Anlı’nın özel hayatına dair ayrıntılar hayranları tarafından sık sık araştırılıyor. İlk eşi Burhan Akdağ ile 2 defa nikah masasına oturan ve bu evliliğinden Lidya isminde bir kızı olan Anlı’yla ilgili şoke eden bir tez ortalığı karıştırdı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

49 yaşındaki ünlü sunucunun gebe olduğuna dair söylentiler magazin gündemine bomba üzere düştü. Anlı’dan hususa dair bir açıklama gelmedi.

Müge Anlı gebe mi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hakan Ural’dan sert çıkış! Cumhur İttifakı kazanmazsa zübük bıyık bırakacağım

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.