Webcici.com

Antalya Manavgat Transfer

07.04.2021
39
Antalya Manavgat Transfer

Antalya Manavgat Transfer

Manavgat Antalya’nın en büyük ikinci ilçesidir. Doğal güzellikleri bakımında adeta bir cennet olan Manavgat ilçesi içinde dünyanın en güzel ve düzenli akarsuyu şelalesi olan Manavgat şelalesini barındırır. Manavgat Şelalesi her yıl görsel bir şölen olmasının yanı sıra etrafına sıralanmış bir birinden güzel dinlenme alanlarıyla görenlerin beğenisini toplamaktadır. Antalya’nın doğa bakımından en güzel ilçelerinden olan Manavgat her yıl binlerce turist ağırlamaktadır.

Antalya’nın Manavgat İlçesine ulaşmanın en kolay yolu dünyanın her noktasından kalkan uçakların indiği Antalya Atatürk Havalimanına uçakla gelmeniz ve buradan transfer hizmetlerinden faydalanarak kara yolu işle Manavgat’a ulaşmanız olacaktır.

Antalya Manavgat Transfer

Manavgat ile Antalya arası yaklaşık 77 kilometredir. Bu mesafe transfer araçlarımızla kırk beş dakikalık rahat konforlu ve eğlenceli bir yolculukla tamamlanır. Antalya Atatürk Havalimanından Manavgat da konaklayacağınız noktaya kadar huzurlu ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize internet ya da telefon numaramız aracılığı ile ulaşarak rezervasyon yaptırmak olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.