Al Sancak 14. kısım fragmanı yayınlandı! Ali Yüzbaşı şiddetli bir vazife peşinde…

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi Al Sancak dev yapımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Al Sancak’ın yeni kısım fragmanında Nadia, Ali ve Elizabeth ortasında kaldığı görülüyor. Pekala Al Sancak 14. kısmında neler olacak? İşte Al Sancak’ın 14. kısım fragmanı…

10.05.2023
345

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi Al Sancak dev yapımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Al Sancak’ın yeni kısım fragmanında Nadia, Ali ve Elizabeth ortasında kaldığı görülüyor. Pekala Al Sancak 14. kısmında neler olacak? İşte Al Sancak’ın 14. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1’in dev yapımlı projesi Al Sancak dizisi, heyecanı dorukta yaşatmaya devam ediyor. Özel harekât askerlerinin etkileyici öyküsünün anlatıldığı Al Sancak dizisinin senaryosunu Atilla Ergin yazarken direktör koltuğunda Can Emre oturuyor. Öte yandan başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın olduğu dizide kullanılan özel askeri araçlar ve teçhizatlar ise adeta göz dolduruyor.

Al Sancak 14. kısmıyla 11 Mayıs Perşembe saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Al Sancak dizisi fragman

AL SANCAK DİZİSİ 14. KISIM FRAGMANI

Al Sancak dizisi dev yapımıyla dikkat çekti

AL SANCAK 14. KISIM ÖZETİ?

Ali Yüzbaşı’nın atağı istikrarları alt üst ediyor.

Ali Yüzbaşı, Ahtapot’a karşı beklenmedik, yeni bir atılımda bulunur. Düşmana yaptığı teklif, istikrarları yerinden oynatacak tiptendir. Operasyonun odağındaki kolyeden çıkan mikrofilmi teslim etmek karşılığında terör örgütünün elinde esir bulunan istihbarat çalışanı Emre’yi talep eder. Ancak Emre’yi örgütün elinden almak hiç de kolay olmayacaktır. Ali ve Nadia, Boran’ın da mecburen katılacağı operasyon sonucunda Emre’yi esaretten kurtarabilecek midir?

Ali Yüzbaşı, içinde bulunduğu cendereden kurtulabilecek mi?

Elizabeth ve Boran, soğuk savaş periyodundan kalma nükleer silahların gömüldüğü pozisyon bilgilerini içeren mikrofilmi ele geçirdikten sonra Ali Yüzbaşı’yı öldürmeyi planlar. Ali Yüzbaşı, kendisine kurulan tuzağı fark edebilecek midir?

Elizabeth, hakikaten Nadia’nın annesi mi?

Çelebi, Sacit’in buyruğuyla Gülseren’in hakikaten ölüp ölmediğini araştıracaktır. Sacit, Elizabeth’in gizeminin bu araştırmanın sonucunda çözüleceğine inanır. Elizabeth, tez ettiği üzere Nadia’nın annesi Gülseren Turnalı mıdır?

Nadia, Ali ve Elizabeth ortasında kalıyor!

Nadia süreç içinde Ali’nin değişen halini anlamaya çalışır. Ali, Elizabeth’i yakalamak üzere Sacit Komutan’dan açık buyruk alır. Nadia, annesini hakikat yola çevirebilmek için Ali’den vakit ister. Bu rica kabul görmeyince ipler gerilir. Nadia, Ali ile Elizabeth ortasında kalır. Baş gösteren uyuşmazlık sonucunda karşı karşıya gelen Ali ve Nadia, bu büyük krizi ilgileri ziyan görmeden atlatabilecek midir?

TÜRK DİZİ TARİHİNİN EN BÜYÜK YAPIMLARINDAN BİRİ ‘AL SANCAK’

Etkileyici öyküsü ile son günlerde sıkça isminden kelam ettiren ‘Al Sancak’ dizisinde şu ana kadar savaş kruvazörü, Preveze Serisi 18 Mart Denizaltısı, Skorsky helikopter, CH-47 Chinook helikopter, Özel Kuvvetler Casa Uçağı, Atak deniz botları ve Zodiac botları kullanılırken tıpkı vakitte envanterdeki kimi özel silahlar ve askeri teknolojik teçhizatlar da yer alıyor.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

Milli Teknoloji atılımını gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yeni periyoda uygun çok daha aktif güvenlik stratejileri üretirken “Al Sancak” dizisi envanterdeki birtakım yerli ve ulusal özel teknolojileri de izleyicileri ile buluşturuyor.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

Şimdiye kadar çekilmiş tüm projelerden daha gerçekçi ve etkileyici yapıma sahip olan dizinin ilerleyen kısımlarında hangi özel askeri araçlar ve teçhizatların kullanılacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

“OYUNCULAR HZIRLIK SÜRECİNDE 3 AY EĞİTİM ALDILAR”

Dizinin hazırlık sürecinde emekli Sat Komandosu Bülent Kuru’dan yaklaşık 3 ay süren özel bir eğitim aldıkları öğrenilen oyuncuların, özel askeri teçhizatın kullanımından askeri standartlarda operasyonların nasıl yapılması gerektiğine kadar birçok hususta ağır idmanlardan geçtiği belirtildi. Eğitimlerde; operasyonlarda grup olmanın ve ekip ruhunun ehemmiyeti ön plana çıkarken oyuncular hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim olduğunu vurguladı.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

AL SANCAK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dünyada başlayan kaos çağı, tüm ülkelerin güvenlik siyasetlerini gözden geçirmesine neden olur. Güç havzalarının terör örgütlerinin denetimine bırakılmasıyla hudut güvenliğinin hududun çok ötesinde başladığı yeni bir periyoda girilir. Kahraman Mehmetçiğimizin Öyküsü Dünyada başlayan kaos çağı, tüm ülkelerin güvenlik siyasetlerini gözden geçirmesine neden olur. Güç havzalarının terör örgütlerinin denetimine bırakılmasıyla hudut güvenliğinin sonun çok ötesinde başladığı yeni bir periyoda girilir.

Al Sancak dizisinin konusu ne

AL SANCAK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolü paylaştığı üretimde, İdris Nebi Taşkan, Aybars Seviye, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Ortan, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel rol alıyor.

Al Sancak dizinin oyuncu kadrosu

Al Sancak dizisi

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.