Armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ sinemasını yerden yer vurdu! “Olacak üzere değil”

İbrahim Büyükak’ın yazıp oynadığı, başrollerinde Oğuzhan Koç’un yer aldığı ‘Özür Dilerim’ sineması Disney Plus’ta izleyiciyle buluştu. Sinema, bir kesim tarafından beğenilirken kimi ünlü isimlerden ağır tenkit aldı. Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ‘Özür Dilerim’ sineması için “Olacak üzere değil” tabirlerini kullandı.

Armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ sinemasını yerden yer vurdu! “Olacak üzere değil”

İbrahim Büyükak’ın yazıp oynadığı, başrollerinde Oğuzhan Koç’un yer aldığı ‘Özür Dilerim’ sineması Disney Plus’ta izleyiciyle buluştu. Sinema, bir kesim tarafından beğenilirken birtakım ünlü isimlerden ağır tenkit aldı. Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ‘Özür Dilerim’ sineması için “Olacak üzere değil” sözlerini kullandı.

Başrollerinde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Gizem Karaca’nın olduğu ‘Özür Dilerim’ sineması Disney Plus aboneleriyle buluştu. Daha evvel birçok projeyi kaleme alan Büyükaka’ın büyük efor harcanan sineması Özür Dilerim için Armağan Çağlayan’dan dikkat çeken bir tenkit geldi.

Armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ sinemasını yerden yer vurdu! “Olacak üzere değil”

İbrahim Büyükak

“ÇOK BERBAT BİR FİLM”

Film, toplumsal medya kullanıcılarını ikiye bölerken Armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ için Twitter hesabından “Özür dilerim ancak Disney Plus’taki ‘Özür Dilerim’ çok makûs bir sinema. Olacak üzere değil” halinde değerlendirmede bulundu.

Armağan Çağlayan ‘Özür Dilerim’ sinemasını yerden yer vurdu! “Olacak üzere değil”

Armağan Çağlayanın paylaşımı

ÖZÜR DİLERİM SİNEMASININ KONUSU NEDİR?

Bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin mevt haberini alır. Apar topar huzurevine sarfiyat lakin beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan vaktinde kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek tahlili özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.25 Sinema’nın yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, birebir vakitte direktör koltuğuna oturduğu sinemanın takımında Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş üzere isimler de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fenomen Parıltı Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.