Yalı Çapkını’nda bir ayrılık daha! Usta oyuncu Şerif Sezer diziyi takipten çıkardı

Reyting rekortmeni dizi Yalı Çapkınından sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi. Doğukan Polat’ın ayrılığının akabinde artık de usta oyuncu Şerif Sezer’in diziden ayrılacağına dair argümanlar ortaya atıldı. Usta oyuncunun dizinin toplumsal medya hesabını takipten çıkarması ise başları güzelce karıştırdı.

Reyting rekortmeni dizi Yalı Çapkınından sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi. Doğukan Polat’ın ayrılığının akabinde artık de usta oyuncu Şerif Sezer’in diziden ayrılacağına dair tezler ortaya atıldı. Usta oyuncunun dizinin toplumsal medya hesabını takipten çıkarması ise başları yeterlice karıştırdı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman, Diren Polatoğulları, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Öznur Serçeler, Çetin Tekindor ve Şerif Sezer üzere usta ve başarılı oyuncuların takımında yer aldığı ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını‘nda adeta yaprak dökümü başladı. Geçtiğimiz kısım dizinin Fuat‘ı olarak bilinen Doğukan Polat‘ın diziden ayrılmasıyla büyük şok yaşayan dizinin hayranları artık de dizinin Hattuç Hala‘sı olarak bilinen usta oyuncu Şerif Sezer‘in ayrılacağı haberiyle şaşkınlık yaşıyor.

Yalı Çapkını Hattuç Hala

DİZİNİN TOPLUMSAL MEDYA HESABINI TAKİPTEN ÇIKTI

Dizide Hattuç Hala rolüyle kimi vakit izleyicileri zahmetten çıkaran kimi vakit da duygulandıran usta oyuncu Şerif Sezer‘in diziden ayrılacağı savları ortaya atılmıştı. Dizide geçtiğimiz kısımda yaşanan ayrılık sonrası tekrar bir ayrlık savının ortaya atılması izleyiciyi üzmüştü. Ortaya atılan bu savların akabinde usta oyuncunun dizinin toplumsal medya hesabını takipten çıkarması söylentileri daha da güçlendirdi. Dizinin, Sezer’i hala takip ediyor olması başları karıştırsa da usta oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmadığına dair şimdi kesin bir açıklama bulunmuyor.

Şerif Sezer

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Almanlar ‘İnanmıyoruz’ deyip Sakarya’ya geldi! Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn resmen gösteri yaptı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.