Alişan’dan 26 sene oldu paylaşımı! Lider Erdoğan’a takviye “Yine bir zaferle tarih yazacağız”

Ünlü müzikçi Alişan, toplumsal medyada yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takviye paylaşımında bulundu. 26 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıdığını belirten Alişan, “Yine bir zaferle tarih yazacağız” biçiminde yazını paylaştı.

13.05.2023
109

Ünlü müzikçi Alişan, toplumsal medyada yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dayanak paylaşımında bulundu. 26 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıdığını belirten Alişan, “Yine bir zaferle tarih yazacağız” formunda yazını paylaştı.

Son devirlerde isminden sıkça kelam ettiren Alişan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Adalet ve Kalkınma Partisi’nin genel lideri, Türkiye’nin 12. ve günümüz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediğini duyurdu. Alişan, “Benim bir oyum var ve oyum Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar helal olsun” tabirlerini kullandı.

Alişan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğrafını paylaşan Alişan, Tam 26 sene oldu Sayın Cumhurbaşkanımız’ı tanıyalı. Son dakikaya kadar kazanmayı bekleyip yazanlardan hiç olmadım.. Pazar günü yeniden bir zaferle tarih yazacağız.. O günde yanınızdaydım, bugünde yanınızdayım… Benim bir oyum var ve oyum sonuna kadar helal olsun..”

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.