Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

Evininizin dekorasyonunu oluştururken vakitsiz bir üslup benimsemeniz, zevklerinizi ön planda tutmanız uzun vadeli kullanımlar için daha uygun olabilir. Lakin bulunduğunuz devrin birbirinden beğenilen trendlerini ayrıntılarda kullanarak mutfağınıza çağdaş dokunuşlar katabilirsiniz. İşte 2023’ün mutfak dekorasyonu trendleri:

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

Evininizin dekorasyonunu oluştururken vakitsiz bir üslup benimsemeniz, zevklerinizi ön planda tutmanız uzun vadeli kullanımlar için daha uygun olabilir. Fakat bulunduğunuz periyodun birbirinden güzel trendlerini ayrıntılarda kullanarak mutfağınıza çağdaş dokunuşlar katabilirsiniz. İşte 2023’ün mutfak dekorasyonu trendleri:

Özellikle yemek yapmayı, ailece akşam yemeklerini ve kahvaltılarını ve konuk ağırlamayı sevenler için konutların en vazgeçilmez ömür alanı mutfağınızı yeni yılın en trend tasarımlarıyla değişmeye ne dersiniz? Adeta meskenin kalbi olarak nitelendiren mutfak dekorasyonunda bu yıl hangi dizaynlar öne çıkıyor siz de merak ediyorsanız hazırladığımız yazıyı kesinlikle incelemelisiniz.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

TEK MATERYALLİ STANDART DİZAYNLARI UNUTUN

Çok değil, birkaç yıl öncesine kadar mutfaklarda tek tip gereçler kullanıyordu. Son vakitlerde ise farklı materyallerin ahenk içinde eşleştirilmesi ön plana çıkıyor. Örneğin; Lamar porselen mutfak tezgahını, mermer görünümlü bir duvar kağıdıyla eşleştirmek ülkü bir seçim olabilir.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

CESUR SEÇİMLER YAPIN

Tarz sahibi bir mutfak tasarımı için yavuz seçimler yapmaktan asla çekinmemenizi öneririz. Hatta seçimlerinizle trendleri siz belirleyebilirsiniz. Örneğin; üst dolaplarda açık renkleri, alt dolaplarda koyu renkleri tercih ederek mutfağınıza hareket katabilir, görsel ilgiyi artırabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

ALANI TESİRLİ KULLANIN

Mutfağınızın genişliği kadar pozisyonu da değerlidir. Şayet açık mutfağınız varsa kullanacağınız materyalin oturma odanızı tamamlayan şık ayrıntılara sahip olması kıymet kazanır. SRA Stone Gallery bünyesinde bulunan Lamar porselen mutfak tezgâhı üzere uzun yıllar birinci günkü görünümünü koruyan, şık görünümlü gereçler bu manada ülkü seçim olabilir. Ansızın gelen bir konuğa dağınık yakalanmamak içinse tercihinizi bâtın depolama alanları olan mutfak dolaplarından yana kullanabilirsiniz. Sürgülü kapıları olan bir kiler yahut açılır kapanır tepsili dolaplar hem minimalist bir görünüm sunar hem de mutfağınızda muhtaçlık duyduğunuz sistemi sağlar.

KOLAY TEMİZLENEBİLİR MATERYALLERİ TERCİH EDİN

Mutfakta kullanacağınız her bir materyalin kolay temizlenebilir ve leke tutmayan özellikte olması büyük kolaylık sağlar. Böylece mutfak kazaları sonucu oluşan en inatçı lekeleri bile ekstra vakit ve efor sarf etmeden temizleyebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

MUTFAKTA TEKNOLOJİYİ YAKALAYIN

Dokunmatik ekranlı buzdolapları, telefonunuzdan denetim edebileceğiniz fırınlar ve açılıp kapanan musluklar… Siz de bu tip akıllı tahlilleri mutfaklarınıza taşıyabilir ve bu sayede mutfağınızda hem kolaylık hem de güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN

Sürdürülebilir ve etraf dostu bir hayat için mutfakta alacağımız birçok tedbir buluyor. Bu tedbirlerin en başında ise kullanılan eserlerin geri dönüşüme uygun seçilmesi geliyor. Geri kazanılmış ahşap, geri dönüştürülmüş metal, cam ve porselen eserlerle sürdürülebilir yaşama katkı sağlayabilirsiniz. Bu manada, SRA Stone Gallery’nin sürdürülebilir Lamar porselen mutfak tezgahını itimatla tercih edebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

MUTFAK TRENDLERİNİ LAMAR PORSELEN MUTFAK TEZGAHIYLA YAKALAYIN!

2023 mutfak tasarım trendlerini; sürdürülebilirlik, karışık gereçler ve akıllı teknoloji oluşturuyor. SRA Stone Gallery bünyesinde bulunan Lamar porselen mutfak tezgâhı ile siz de bu trendleri yakalayabilir, şık ve fonksiyonel bir mutfak tasarımı oluşturabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda evvel çıkan trendler 2023

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.