Türkiye’yi terk edip İtalya’da hayat süren 33 yaşındaki Can Yaman polis muhafazasıyla yürüdü!

Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşayan oyuncu 33 yaşındaki Can Yaman ağır ilgi nedeniyle polis muhafazası eşliğinde yürüdü. Can Yaman’a gösterilen ağır ilgi görenleri şaşırttı. İşte Can Yaman’ın o halleri…

23.04.2023
183

Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşayan oyuncu 33 yaşındaki Can Yaman ağır ilgi nedeniyle polis müdafaası eşliğinde yürüdü. Can Yaman’a gösterilen ağır ilgi görenleri şaşırttı. İşte Can Yaman’ın o halleri…

Erkenci Kuş dizisi ile İtalya’da popülerliği artan Can Yaman, 2021 yılında Che Dio ci Aiuti isimli İtalyan dizisine konuk olmasıyla güzelce tanınmaya başladı. Bir devir Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşamaya başlayan oyuncu, sık sık gördüğü ilgi ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Geçtiğimiz günlerde bir bağış kampanyasında ismi geçen Can Yaman’ın polis eşliğinde yürüdüğü anlar toplumsal medyada gündem oldu.

Can Yaman

KORUMALAR EŞLİĞİNDE YÜRÜDÜ

Çok âlâ ve kusursuz bir İtalyanca konuşan Can Yaman, yaptığı yardımlarla gündeme gelirken geçtiğimiz günlerde bir yardım projesinde daha yer aldı. O anlarda İtalyan polisleri eşliğinde yürüyen Can Yaman’ın halleri toplumsal medya gündemine düştü.

İşte Can Yaman’ın muhafazalar eşliğinde yürüdüğü o halleri;

Can Yaman

Yabancı ülkede sık sık gördüğü ilgi ile gündemden düşmeyen Can Yaman’ın İtalyan polisleri eşliğinde kuşatılarak götürülmesi şaşkınlık verdi.

Can Yaman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Muhteşem Üçlü’den düet! Murat Boz, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak…

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.