Berkay Şahin’den sağlıklı kamp açıklaması: Yaş ilerledikçe mecbursun!

Birbirinden hit modüllerle müzik dünyasına damga vuran Berkay Şahin, evvelki gün Etiler’de görüntülendi. Beslenme ve spor üzerine bir sıhhat kampına katıldığını söz eden Şahin, “Yaş ilerledikçe mecbursun bence. Bu türlü şeylere dikkat ediyoruz” biçiminde şaşırtan açıklamalarda bulundu.

23.04.2023
119

Birbirinden hit modüllerle müzik dünyasına damga vuran Berkay Şahin, evvelki gün Etiler’de görüntülendi. Beslenme ve spor üzerine bir sıhhat kampına katıldığını söz eden Şahin, “Yaş ilerledikçe mecbursun bence. Bu türlü şeylere dikkat ediyoruz” formunda şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Ünlü müzikçi Berkay Şahin, geçtiğimiz gün kızı Zeynep ile Etiler’deki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Kızının elinden tutup mağaza mağaza dolaştığı görülen Şahin, karşısında muhabirleri görünce ayaküstü sohbet etmeyi ihmal etmedi. “Şehir dışındaydım işlerimden ötürü, daha yeni döndüm.” diyen ünlü müzikçi, son periyotlarda sıhhatine çok dikkat ettiğini lisana getirdi.

Berkay Şahin ve kızı Zeynep

Hem spor rutinine hem de sağlıklı beslenmeye yük veren Şahin, “Bir sıhhat kampına katıldım. Sağlıklı beslenme ve spor üzerine, yaş ilerledikçe mecbursun bence. Bu türlü şeylere dikkat ediyoruz. Mayıs sonu üzere tekrar var. Ona eşim Hasret ile bir arada gideceğiz” halinde açıklamalarda bulundu.

Berkay Şahin kızı Zeynep ile birlikte

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Onur Büyüktopçu’dan samimi açıklamalar! “Tarih bizi yazmayacak”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.