Metin Şentürk Engelliler Haftası kapsamında takviye istedi!

Dünya Engelliler Birliği Lideri, Metin Şentürk, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında yaptığı paylaşımla, Kahramanmaraş merkezli zelzeleler münasebetiyle takviye istedi.

Dünya Engelliler Birliği Lideri, Metin Şentürk, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında yaptığı paylaşımla, Kahramanmaraş merkezli zelzeleler hasebiyle dayanak istedi.

Asrın felaketi başlığıyla hazırlanan görüntüde Şentürk, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Avrupa Birliği (AB), Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler ve Dünya Sıhhat Örgütünden, Kahramanmaraş merkezli zelzeleler münasebetiyle yardım istedi. Dünya Engelliler Birliğinin mart 2011’de kurulduğunu belirten Şentürk, Birleşmiş Milletlere akredite olarak kurulan, engelliler ismine ve faydasına çalışmayı hedefleyen, global bir örgüt olduğunu söyledi.

Metin Şentürk

ÇAĞRIDA BULUNDU

Ünlü sanatçı, 6 Şubat’ta Türkiye’de yaşanan zelzelelerin 13 milyon kişiyi etkilediğini ve çok sayıda vatandaşın engelli olmasına neden olduğunun üzerinde durdu. Şentürk, “Bu hüzünlü tabloda hepinizin takviyesine muhtaçlığımız var. Lütfen gelin, bu yarayı birlikte saralım. Bu yaraya dokunun… Bu resmi görmezden gelmeyin”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hadise’den evlilik hakkında çarpıcı açıklama! “Ben beceremedim”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.